Sorun erkekleree bilen herkez tavsiyede bulunsun lütfennn?

Derin devletle alakalı bir kiitap okumak istiyorum ne biliyim merak ediyorum biraz ilgim var ama fazla bişey bilmiyorum sizce hangi kıtabı okumalıyım Tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kvp izle anlarsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Lise yıllarımda sürekli siyaset teoriler, derin devlet, cinayet komploları, politik kurgu okumuş biri olarak kesinlikle o tür kitaplardan uzak durmanı şiddetle tavsiye ederim. Çoğu kitabın Kurtlar Vadisi'nden farkı yok. Yine de bir oku dene derim ama cidden vakit kaybıdır. Onun yerine "Dünya Klasiklerine" yönelebilirsin. Çok daha faydası olacağını görebilirsin.

0|0
    0|0
  • Şeytanın kıblesini şiddetle tavsiye ederim merak ettiğin her sorunun cevabını bulabilirsin roman kitaplarından daha kalındır ama aklında hiç şüphe kalmaz
    Bulmakta biraz zorlanabilirsin
    Çok fazla sır içerdiğinden kitapçılar satmakta çekiniyor ;)

0|0
    0|0
  • Bu kitap sana bilgi verecektir.

www.timas.com.tr/.../illuminati.aspx

0|0
    0|0
  • Hiç girme o konulara çıkamazsın tüm kitapları okur sonra boşa yaşıyoruz lan biz triplerine girersin benden söylemesi :D

0|0
    0|0
  • bU NİCKİ TEK SORULUK AÇTIN SONRA KULLANMAYA DEVAM ETTİN DEĞİL Mİ YAPIŞTI KALDI SANA :D

0|0
    0|0
  • Şamil tayyar kürt ergenekonu kesin oku

0|0
    0|0
  • Çelik çekirdek oku.)

0|0
    0|0
  • uğur mumcudan başla önce sonrada soner yalçın oku

0|0
    0|0
  • Kimin kitabını okursan onun tarafında olursun en ıyısı hepsını al oku kanka

0|0
    0|0
  • bana sor merak ettiğini ben sana söyleyeyim

0|0
    0|0
  • Güzel nick.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence önce doğru yazmayı öğren. Herkes yerine herkez yazan insanların derin devletle ilgili kitaplar okumasını tavsiye etmiyorum ben, okusan da kaldırmaz zaten bünye boşver sen en iyisi.

0|0
    1|0
Yükleniyor...