Atatürk hakkında en güzel söz lütfen?

Bakalım kimler neler söylüyor atamız hakkında

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Norveç ya da isveç'te '' Atatürk gibi düşünmek'' deyimi vardır, bence çok hoş.

2|0
    0|0
  • Kisi sevdigi ike beraberdir buyuruyor benim atam. . Kimi seviyorsaniz onunla hasrolacaksiniz... sizin atanz ne diyor bilmem.

1|0
    1|0
    • O ne demek?

• Meali su ; herkesin ornek aldigi idolu farklidir. Siz ataturku ornek aldiniz soru sorduniz ben baska konuya degindim ve hadisi serif soyledim :) ne demis sair: aglayabilseydiniz anlayabilirdiniz. :))

• Yanlis anlasilmasin ataturk dusmani falan da degilim simdi diyen cikar falan :)

• yaşamımız için en büyük borç duyduğumuz ATAMIZ eğer olmasaydı şu an özgür şekilde yaşamayacaktık.

1|0
    0|0
  • Tüm kelimeler yetersiz kalır mükemmel desem değil kusursuz desem değil aşk desem değil çok daha fazlası

0|0
    0|0
  • ATATÜRK başka bir şeye gerek yok o zaten güzel

0|0
    0|0
  • Türk milleti çalışkandır zekidir,..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Peygamber efendimizinde bazı hadislerinde müjdeledigi baş komutan şuanki üstüne bastıgımız toprakların birçogunu borçlu oldumuz atamdır düşmanların bile saygı duydugu ama buna rağmen bazı oyunlarla kötü gösterilmeye çalışıldıgı (özellikle dini kesime ne yazıkki), şerefli bir komutan..

0|0
    0|0
  • Türk Milleti Çalışkandır !

0|0
    0|0
  • Şaşırtıcı ve çekici bir kişi. Asker olarak büyük, fakat devlet adamı olarak daha büyük.

Japon Times

0|0
    0|0
  • Mesela bir de Türkiye yasak olan şu kitap vardır Grey Wolf... bir de kooperatif yapmakla ilgili müthiş bir sözü var Ata'nın. Ankarada öğrenciyken kooperatif yapan bir işletme yazmıştı duvarına. Ah 1930'lar dedim... Bence harikaydı. Ağaoğlu neymiş kooperatifler varken

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|0
  • Cinde lisede ataturkun hayati mecburiyken turkiyede inkilap tarihini kaldirmaya calisanlara tapiyoruz. Atam keşke ayakta olsan

0|0
    0|0
  • "Aziz Atatürk, bu millet yaptıklarınızı asla unutmayacaktır!"

Necmettin Erbakan

1|0
    0|0
  • Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü n kötü bir sözü yok ki

0|0
    0|0
  • bence Atatürk Türkçedeki en güzel söz zaten

0|0
    0|0
  • Atatürk 100 yıl düşünsek kendisinin düşüncelerine yaklaşamayacağımız lider

0|0
    0|0
  • TÜRK ' Milleti Zamanı Gelince Harbi Sulhten Daha Çok Sever..

K. ATATÜRK

0|0
    1|0
  • Başka bir örneği olmayan birine söz söylemek gerekmez...

0|0
    0|0
  • Bir daha gel gel Samsun'dan sarı saçlım mavi gözlüm

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam büyük düşünen ufku geniş büyük lider

0|0
    0|0
  • Oldular ilk hedefiniz Akdeniz ileri!

0|0
    0|0
  • Kefere.