Film Önerisi Olan Kimse Var mı?

Merhaba arkadaşlar, malum yaz olduğu için insanın canı sıkılıyor, film izleyesi geliyor. :D Aranızda gerçekten güzel, etkileyici ve izleyince ''Yok artık!'' dedirtecek film önerisi olan varsa önerilerinizi bekliyorum! :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Oldboy
    A Bittersweet Life
    The Man From Nowhere
    Stoker
    Dolls
    El Laberinto Del Fauno
    El Espinazo Del Diablo
    El Orfanato
    Amores Perros
    Rec
    Rec 2
    A Tale Of Two Sisters
    The Conjuring
    Yeon-Ga-Si

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• küp (cube) serisi değişik gelmişti ilk izlediğimde. dövüş kulübü, 23 numara var. hep eskiler oldu ama idare et

0|0
    0|0
  • Temel İçgüdü diyeceğim fakat Ramazan ayındayız erotik olduğu için demiyorum muhteşem bir filmdir.

0|0
    0|0
  • 1 pardon 2 eşkiya sevdiğim filimlerden canım.)

0|0
    0|0
  • inland empire

0|0
    0|0
  • ne tür film seversin? bide izliyomusun bilmiyorum ama bence yabancı dizilere başlamalısın

0|0
    0|0
    • genelde fantastik, aksiyon veya aşk severim ama filme göre değişiyor. ayrıca yabancı dizi de izlerim. önerin varsa bekliyorum.

• öncelikle izlemediysen sherlock holmestan basla:) sonu beklenmedik biten Prestij geldi aklıma karısık bir filmdir Fight Club , oblivison var, wanted biraz eski film olan Seven var şu an bunlar geldi aklıma aşk filmide:Arkadaştan öte, Not defteri, Cesaretin var mı aşka saydıklarım iyi filmdir yardımcı olabıldıysem ne mutlu ama dizileri mutlaka izle game of thrones ilk sezon sıkıcıdır ama gelmıs gecmıs en iyi dizi

• Ohoo bir sürü film :D ama sanırım bütün ask fillmlerini izlemiş bulunmaktayım :/ diğer dediklerini de izliycem. cook sağol :)

• Yok artik diye filmde var zaten istersen onuda izleye bilirsin

0|0
    0|0
  • ucuz roman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...