Vampirler neden güneşe çıkamazlar?

az önce vampirlerle alakalı bir film izledim de aklıma bu soru takıldı neden gece ortaya çıkar bu yaratıklar gündüzleri güneşe çıkamazlar beni aydınlatabilecek birisi var mı?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de ingilizce bir makale okumuştum. Bir virüsten bahsediliyordu. Ayrıca vampirlik bir hastalıktır diyordu, bizlere filmlerde dizilerde yansıtılandan çok farklı bir hastalık hem de..

1|2
    0|0
  • Yarasaya benzedikleri icin. Yarasalarda gunesten rahatsiz olurlar ve karanlik yerleri severler.

0|2
    0|0
  • Gerçek vampirlerin güneşe çıkmama sorunları yoktur. Vc17 virüsünü araştırarak öğrenebilirsin :)

0|2
    0|0
  • Aa ama edward çıkıyordu ona ne demeli -_-

0|2
    1|0
  • Bilimsel olarak bir hastalik yuzunden gods quiz in birinci bolumunde bunu anlatiyodu izleyebilirsin mitsel olarak ise Isa ya ihanet eden kisinin sonsuz yasamla cezalandirildigi soylenir ihanet de carmiha germeydi carmiha germede insanlar civilendikten sonra bokgunes alan bir yere birakirlarki susuzlukla acisi ikiye katlansin Tanrinin da ihanet eden adama bu cezayi verdigi soylenir

0|0
    0|0
  • babam boyle pasta yapmayi nerden ogrendi?

0|2
    0|0
  • Vampir oldukları anlaşılır diye. Vücutları parlıyor çünkü

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ultraviole ısınlardan dolayı sanırım kanks :D

0|1
    0|0
  • lanetlenmişler

0|1
    0|0
  • Güneş derilerini yakar

0|1
    0|0
  • bronzlaşmak istemiyorlar

1|1
    0|0
  • vampir arkadaşım var o çıkıyor.

1|1
    0|0
  • Karanlıklar ülkesi serisini izle sen.

0|1
    0|0
  • vücut parlar bide güneş gözlerini kör eder gibi bişe oluyor

0|1
    0|0
  • Yarasa gibi düşün güneş ışığı zararlı

0|1
    0|0
  • vampiri olusturan kişinin hayal gücünde bir zayıflık eklemek istemiştir vampirliği kötüleyen bir sebep vampir olmamak icin bir sebep bu yüzden

0|1
    0|0
    • ne yani bizler şimdi vampir mi olmak isteriz diye mi ortaya böyle bir teori atıldı

• Kurgudaki insanlardan bahsediyorum

• Alerjileri var kanka, benimde var mesela güneşe çıkınca kaşıniyorum ama vampir degilim, onlarda yazk kör oluyorlar işikta

0|1
    0|0
Yükleniyor...