Said Hatipoğlu hakkında düşünceleriniz?

Yav bu çocuk hem babasına benziyor hem sesi benziyor hemde davranışları el kol hareketleri boynu kaşlarını kaldırışı gözünün baktığı nokta dahi aynı :) dinleye dinleye mi yoksa bunun eğitimini veren bir yer mi var ki? :))

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Walla din tüccarları felan diyorlarda boş konuşuyorlar ben ne zmn adamın vaazlarını dinlesem 1 rekat kaza namazı kılıyorum demek ki işe yarıyor kanmayın diyorsunz kanıyoruz ama en azxından iyi anlamda kanıyoruz sin gidin gögüs açam kalça açan insanlara helal olsun diyon milyonlar alsınlar bide üzerine adam bu kadar insanı bilinçlendiriyor din tüccarı diyin iyi walla

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• babasını taklit ediyor işte ya böyle para kazanacak aklınca. böyle ayaklarının üzerinde duramayıp babalarının ünüyle bir yere gelmeye çalışan ünlü çocuklarını itici buluyorum. herkesin bir duruşu olmalı babaları bile olsa kendi ayaklarının üstünde durabilmeliler

1|0
    0|0
  • babasının aynısı mübarek çok seviyor demek ki

1|0
    0|0
  • babasının 1 aylık gerisinin yarısını alan kişi.

1|0
    1|0
  • babası ayrı palavra bu ayrı

1|0
    0|0
  • Zahidede geçiş yaparken baktım aynen dediğin gibi , 650 babası almış küçük hatipte 650 alsa 1milyon 300 bin tl. Ramazan mübarek olsun 1 ayda kazandıkları allah kabul etsin.

0|0
    0|0
  • Banacok yapmacik geliyor.. bir de arada simdi anlatacagimi cok nadir alimler bilir diyor ya bitiyorum resmen

0|0
    0|0
  • Valla izleue izleye ve dinle büyüye. büyüye ois galiba
    Ama kişiliği de babasina benziyor
    Valla gözünü kapa babasi konuşuyor sanirsin

0|0
    0|0
  • babadan oğula nesil bunlar :D

0|0
    0|0
  • bana benzeyecek değil ya :D

0|0
    0|0
  • Birebir imitasyon

0|0
    0|0
  • Babasina benzemeye calisiyor hepsi bu

0|0
    0|0
  • Babasına çekmiş :D

0|0
    0|0
  • Babasının oğlu ses bile aynı bu kadar olur maşallah..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben kaza namazı kılmıyorum onu dinleyince ama diksiyonu iyi, dersini de alıyor. Prof olmak için uğraşıyor.

1|0
    0|0
  • kim ne derse desin hoşuma gidiyor çocuk

0|0
    0|0
  • Yorumlari okudumda gercekten sacmsliklar otesi..
    Keske herkes Said abi gibi olabilse..

1|0
    0|0
  • çok beğenıyorum dınlıyorum hatipoğlunu ama bazen bana yapmacık gelıyo oğlu yanı ne öyle yere bakmalar utanmalar :D

0|0
    0|0
  • babasını taklit ediyor.
    başka birşey yok.

1|0
    0|1
  • taklıt edıyo ya kendı olsa daha hos

0|0
    0|0
  • babasını taklit etmiyo ona öğreten böyle olduğu için böyle alıştığı için öyle davranıyo

1|0
    0|0
  • abi igrenc bence o cocuk hareketleri bir garip gülüyo gibi göz falan kirpiyo bizimla digilsin

0|0
    0|1
  • Ay cok gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • Aşık mı oldun

0|0
    0|0
  • hiç sevmyorm taklitten öteye gidemez gözümde.

0|0
    0|1
  • yakışıklı :D

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...