Merhaba arkadaslar bla bla bla?

ben 90lanlarin muziklerini dizilerini cok seviyorum acaba cocuklugumumu ozledim yoksa gercekten son zamanlarda diziler cok sIKIci ve uzun mu? 90larin tatdi yok gibi sanki bitek benmi boyle dusunuyorum?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 90'larda çocuk ve genç olmayı bizlerden başka kimse ne yazıkki yaşayamayacak :( internet çok nadir kişi ve kurumlarda vardı cep tel kullanıma bu yıllarda çıktı trafik cezasını yedinmi aynı gün aynı cezadan yazılmazdı geceleri radar yoktu :) dizilerdekiler ve şarkıcılarla şarkı söyleyişleri canı gönüldendi rol ve gösteriş niyetiyle yapılmıyordu. aşk ve sevgiler ölünecek kadar değerliydi ahlak edep vardı komşuluk samimiyet yardımlaşma ve dayanışma vardı. boşanma oranları azdı vb.

0|0
    0|0
    • :( ozluyorum o eskileri ya :( uf uf

• Şükür, neslimiz tükenmedi :) düşünsene her 100 yılda yani bir asırda dünyadaki her insan ölüyor yerine yenileri doğuyor dimi. bizler kendimizi bozmadan başkalarının vesilesiyle bozulmadan yaşayacağız kendilerimiz gibi haklarımızda hayırlı insanlarla evlenip o yılların samimiyetini yaşamakla teselli olucaz inşallah. düşüncelerimin bir kısmı veya tamamına benzer düşüncelerde olman çok güzel e. i. c. hiç önemi kalmıyor senin yanında. ama genede e. i. c. için teşekkür ederim gizli bayan :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Televizyonlarda doğru düzgün aile dizisi yok olsa da kötü yönlendirmeli.. O zaman ki dizi ve filmler daha seviyeli bir şekildeydi şimdi daha çok aşk dizileri gençler çok serbest takılıyor sonuç larak buda bizleri olumsuz yönde etkiliyor yaklaşık 5 yıldır doğru düzgün bakmıyorum televizyona en son bir hafta önce reklamları seyretmiştim halk arasında kullandığımız hoş olmayan bir kaç kelime geçiyordu şirket ismi ve kanal ismi vermeyeyim ama büyük şirketler.

Sadece 90 lar için söylemiyorum genel olarak eskiden insanlar bizleri küfür etmeden güldürebilen insanlardı daha geçmiştekilerde aynı şekilde lafı daha çok uzatmadan eskiden bir çok şey daha güzel ve iyiydi.

1|0
    0|0
  • ne varsa eskilerde var derler ya o hesap işte arada bana da olur bu aralar mahallenin muhtarlarına fena sardım mesela :))

sade 90 lar olsa iyi yaşım 27 arada 70-80 lere gittiğim oluyo :)

0|0
    0|0
    • ne guzel bende eski turk filmlerini bazen izliyorum cunku ordaki asklar bana daha gercekci geliyor

• o zamanlar aşklar gerçekçi demeyelim de oyuncular doğaldı
      para ikinci plandaydı
      şimdiki aşklar pazara kadar hesabı herkes para derdinde
      ozaman herkes sanat derdindeydi ki haberlere dikkat et o beğendiğimiz oyuncuların hepsi ya bir bank ta ya sokak kşesinde ölü bulunuyor :(

birde şimdikilere bak yatlar katlar recidance lar

fark burada işte
      eskiden sanat vardı
      şimdi para...

• bende öyleyim son 5 yıldır hiç türk dizisi veya filmi izlemedim eski filmleri ve müziklerine bayılıyorum nerde o eski türk filmleri

0|0
    0|0
  • sen 90 larda çocuktun o yüzden mantık aramazdın. şimdiki dizileri 90 larda izleseydin sana güzel gelirdi.

0|0
    0|1
    • iyide simdide izliyorum o dizileri 90larin cok iyi geliyor ama simdiki diizler ve muzikler cok sacma geliiyor nerde o eski 90lar

• evet bende onu diyorum cok kalitesiz hep ayni konular ve cok sacma

• ben yabancı dizi izliyorum sorun olmuyo benim için.

• ben ızlemıyorum kanks sende ızleme

0|0
    0|0
    • 90lanlari seviyorum ben genelde :D mesela muziklerini simdikiler bir ise yaramiyor

• 90 lardan birkaç şarkı paylaş madem

0|0
    0|0
    • sibel alas adam
      demet akalin asla affedilmez
      ebru gundes demir attim yalnizliga
      ebru gundes firtinalar
      kenan dogulu yaparim bilirsin
      aklimda kalanlar bunlar dha cok var aslinda

• evet bunları ben de biliyorum toptancılık yapma birini söyle :)

• Dizimi en son ne zaman izledim hatirlamiyorum bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen. dızı ızlemıyorum. ızledığım 1 dızı var onada ya bakıyorum ya bakmıyorum. bır şeyı takıpetmek benı sıkıyo artık.

0|0
    0|0
    • evet okadar uzun ki diziler sinir oluyorum ve konulari hep ayni o eski diizlerin muziklerin tadi yok simdi

• ben bı 20dakıkayı ızlemıştım oda 20 bolum olduğu için:) dizi dedığın oyle olucak:)

Yükleniyor...