1990'lı yılları yaşayanlar var mı aranızda?

arkadaşlar 90'lı yılları yaşayanlar varmı aranızda ençok özlediğiniz neler var o yıllardan ve en sevdiğiniz şarkılar nelerdi ?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu var link

sonra bu var link

...

Ben en iyisi ozet geciimm buyruunn

link

En cok duvar uzerinde cekirdek citleyip, kizlarla dedikodu yapmayi ve de dans etmeyi ozledim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o yıllarda çocuktum ama çeliğin hercai şarkısı ve kerim tekin şarkıları çok güzel bence o dönemden kalan şarkılar arasında

0|0
    0|0
  • Çocuk olmak ve geniş ailem...

0|0
    0|0
  • 90larda doğdum (= tarkanin oynama şıkıdım şıkıdım yakalarsam muck muck vardı ((= birde elleri kolları kınalı bebekle arnavut kaldırımları (=

0|0
    0|0
  • 90 yilinda daha dogmamistim bile. Ne aci. :(

1|0
    0|0
  • buum buum buum daldan hop dala uçtum sonunda bir dala kondum nedir bu daldaki durum oooo ooo :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• var ben varım işte soğuk savaşı özlüyorum .bana ne isterseniz sorun ne isterseniz o yıllara dair.. izmirdeydim ve çok mutluydum ben

0|0
    0|0
  • o yıllar yaşanılmaz bir daha o kadar özledim ki.

0|0
    0|0
  • 70 leri biraz ,80 leri çok iyi hatırlıyorum,en çok ümit besen dinlenirdi,nikah masası,barış mançonun daglar daglar ,ibrahim karaçadırın kızı felan ,orhan cılar ve ferdiciler ,müslüm gürses,bony-m muhteşem bir guruptu mabacer ,abba vardı,

ajday nüket duruyu ışıl yüce soyu ayşe mineyi,henüz kadın olmamış bülent ersoyu ve tabiki

zekş müreni unutmamak gerekir

0|0
    0|0
  • Bir bu link

Bir de turuncu renkli murat 131

0|0
    0|0
  • Çocukluğumun şarkısı... link Maaile toplanır biz de kardeşimle şarkı eşliğinde oynardık :(

0|0
    0|0
  • Geçmişi pek özlemem ama çocuk olmak güzel şeydi:) Biraz salak da olsak güzeldi:)

0|0
    0|0
  • mahalle maçları..

0|0
    0|0
  • başlarında en çok amiga 500 de civilization sonra da pc de capitalism kastırdığım günleri özledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...