Bursaya yerleşmek istiyorum! Nasıl bir şehir?

Bursaya yerleşmek istiyorum! Nasıl bir şehir?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• gezmek için güzel meyve bahçeleri köyleri yeter bir defa.. ama sürekli yaşamaya gelince ben sevmedim! 1 sene dayandım.. kışın buz gibi, hele rüzgarları çatı uçuruyordu.. bunun haricinde iş imkanı diğer illere göre yüksek gibi geldi bana..

0|0
    0|0
  • Bursa yaa. Bursa cok guzeldir her kafaan insani barindirabilecek bir yer. Fakat İstanbul kadar hareketli degildir daha sakindir. Guzel olur insani da guzeldir bursali degilim ama oraa okuyorm. Tercih edebikirsiniz

0|0
    0|0
    • 1 Kere geldim hayran kaldım :) Teşekkürler.

• Benim de oyle olmustu. Ortaokulda gelmistim hayran kalmistim. Tutturdum uniyi bursaa okuyacagim diye :)

• Güzel ve sevilesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Türkiyenin en kalabalik 5. nüfuslu Şehri geri kalmamiş kültürlü bir yer iş olanağı düşük olmayan bir yer olarak biliyorum

0|0
    0|0
  • Nerden geldiğine göre değişir güzel bir şehir fena değil

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Türkiye'nin en yaşanası şehri. Memleketim olmamasına rağmen söylüyorum bunu.

0|0
    0|0
  • Az önce Mudanya dan geldim motorumla :) iyidir yani çevre yolu var 300 yapabiliyorsun :)

0|0
    0|0
    • Oyle birş ey varsa süper ya :D Bende super motor ra geçmeyi düşünüyorum. Ehliyeti alayım 200-250cc bir motor alıp gezicem valla :D

• büyüksehir iş imkanı cok sanayi avm vs bende bursanın ilçesinde oturuyom

0|0
    0|0
  • harika. bir yer.. ne iş yapcan ki

0|0
    0|0
  • Bursa çok güzel bir şehir, fiyatları oturucağın yere göre değişir

0|0
    0|0
    • Ne mesela? Merkeze yakın yerlerin kirası ne kadardır tahminen. Bir Meydanda Alışveriş merkezi vardı o civarlarda düşünüyorum.

• kent meydanı var 2+1 ortalama 500 tl ye bulabilirsin

Yükleniyor...