Entelektüel, kültürlü arkadaşlar bakabilir mi? :)?

İzlediğiniz en güzel belgesel hangisiydi? Hayvanların avlarını ele alan belgesellerden bahsetmiyorum. Gezegenler, savaşlar, teknoloji gibi konularda hazırlanmış belgesel önerir misiniz?

Güncellemeler:
Çok teşekkürler cevaplarınız için ;)

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• ben bu dinsel (teolojik) belgeselleri çok severdim,

şeytanın tarihi, şeytanın doğuşu, tanrının tarihi belgesellerine bak derim =)

0|0
    0|1
    • çok dikkat çekici :) ama teolojik olduğu kadar da teoriktir tahminime göre çünkü in cin şeytan tamamen metafiziktir.

• ben allah belanı versin allah yazdıysa bozsun allah aşkına allahallah tüm allah kelimlerini kullanıyorum kısaca :D why not yani :D
      şimdi uyuyorum görüşmek üzere sonradan gizli :D

• memnun oldum bayan kırmızı lütfen görüşellim tatlı rüyalar :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Zeitung ilgini çeke bilir

0|0
    0|0
  • Kosmos olabilir.

0|0
    0|0
  • Discovery Science... Yeter de artar bile...

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu guzel bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Discovery ve National geographic bu belgesel alanının en iyisi. Özellikle Discovery'de yayınlanan programlar çok iyi diye düşünüyorum. Çünkü NG ağırlıklı olarak hayvanlar üzerine yapıyor.

0|1
    0|0
  • Discovery belgeselleri gayet iyi , örnek vermek gerekirse Ultimate Survival, Mythbusters.

0|1
    0|0
  • Tabu serisi güzeldir. Solucan Deliği serisi güzeldir.

1|1
    0|0
  • ABD'nin gizli tarihi. tavsiye ederim süper belgesel

0|1
    0|0
  • Big Bigger Biggest diye bir seri vardı. Dünyada ki en büyük yapılar, gemiler uçaklar vs. nasıl yapıldığını anlatıyordu. Ben çok severdim. Bir de BBC'nin Planet Earth serisi var. O da güzeldi.

0|0
    0|0
  • BBC Planet Earth idi ama sonradan çakma olduğunu öğrenip hayal kırıklığına uğramıştım... Şerefsizler stüdyo da çekmişler belgeseli..

0|0
    0|0
  • Planet Earth. imdb 9.5. Acayip bir seri izlemediysen mutlaka izle.

0|0
    0|0
  • Cosmos... Favorim budur.. Bir de şu aşağıda ki pollux hayvanının tabu serisi olarak lanse ettiği belgeseli tavsiye etmiyorum. = )

0|0
    0|1
    • Niye lan? Sadece seks bölümünü demiyorum olm, genel olarak :)

• Kese kağıdını artık beyin için kullanalım yani :)

• İçimdeki hayvan çivi makinası kullan diyor. Görüntü fena dsfs

• "Cosmos" bu belgesel aklını alabilir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...