Müzik stili yaşa göre değişmek zorunda mı?

Arkadaşlar yaş 23 her türlü müzik dinlerim ama lisedeyken rapçilerden sansi saian dp jay-z falan dinlerdik arada açıp dınlıyorum yıne ve arkadaslar rap nedir yeeaaağğğ yapıyorlar fakat o şarkıların sözlerinde ki derinliği alamadıkları için tartısmaya da giremıyorum ne diyorsunuz?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibileri az ve özeldir bana göre. Rap müzik Türkiye'deki birçok kişi için berbat bir zevk olarak tanımlanıyor. Ben bunun güzel bir şekilde tanıtılamadığı için olduğunu düşünüyorum. Çünkü ben de sevmiyorum Türkçe Rap müzikler.

Fakat gel gör ki, sıkı bir Eminem dinleyicisiyimdir.

Rap dinleyen insanları ortak paydada buluşturan tek şey, içindeki gerçekliği ve hayatı hedef almasıdır. Gülünç bir şekilde aşk temasını ele alan bi' Rap müziği bulamazsınız kolay kolay. Rap bilinmeyen ve yapılamayan üzerinden akış kazanır. Bu yüzden hem sanatçısı, hem de dinleyicisi az bir kesimden gelir.
    Gerçeklikle kuşatılmış kelime oyunlarını sevenlerin ilgi alanıdır Rap. Rap seven, söyleyen veya dinleyebilen kişilere ayrı bir gözle bakarım daima. Hayatın o toz pembe tiyatrosundan çıkmış ve, içi boş anlamsız pop şarkılarından sıyrılmış demektir çünkü.

Ve en özeli, en güzel olanı... Rap dinlerken başka alternatif müzikleri de çok seven insanlardır bana göre.
    Çok yönlü olmanın inanılmaz üstünlüğü.

Kendime de hem Rap sevip hem de diğer türlere kulak aşınalığı olan kimse olarak bakıyorum.
    Gerektiğinde İngilizce slow şarkıların dibine vurup, ihtiyaç duyduğum zaman da Rap'e sıçrarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• rap müziği ergen müziği diyenler var
    hala insanların zevklerini yargılayanlar var
    sanki onların zevkleri en doğrusu ve ona uyulması gerekiyormuş gibi
    zevk bu tercih meselesi neyi dinlemek istiyorsa insan onu dinler kimseyi ilgilendirmez
    yargılamak da kimsenin haddi değildir
    boş konuşmadır sığ zihniyettir önemsememek lazım

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• ben 19 yaşındayım. Hard rock tercihim ama rapte dinliyorum, soloda arabeskte dinliyorum kişisel zevkler farklıdır. Zevkler ve renkler tartışılmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...