Iluminatiye hizmet veren ünlüler var mı?

Iluminatiye üye bir sürü ünlü olduğu söyleniyor. Mesela Türklerde Tarkan, Sertab Erener, demet Akalın, atiye, Mustafa Ceceli gibi Ünlülerin iluminatiye hizmet ettiği söyleniyor. Kliplerindeki tek göz yapmaları falan. Siz ne düşünüyorsunuz? Doğru mu bunlar? Michael Jackson da bu yüzden öldürülmüş güya

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir yönden tek göz vs. Reyting yapmak için yaptıklarını düşünüyorum.

İlluminatimidir bilemem, belki adı başkadır, belki adı yoktur ama böyle bir oluşum vardır.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• olmaz mı. mesela izzet altınmeşe. o suratındaki ben herseyi açıklıyor aslında. sanırım illüminati nin türkiye temsilcisi. ama iyi kamufle olmus yıllardır. kendisini tebrik ediyorum.

1|0
    0|0
  • eyy illuminati sen kimsin ya! biz senin ağababalarını yendik. sanatçıları öne sürdüğün yeter. bu millet bunları yemeezzz! kur bir parti çık karşıma:)

0|0
    0|0
  • he he bende tek göz yapıyorum bende illimunaticiyim. inanmayın artık şunlara gerçeğe dönün öyle birşey yok herşey ilgi çekmek için.

0|0
    0|0
  • katy perry rihanna selena gomez kliplerine dikkat edersen illüminati hakında daha net bilgi sahibi olursun ayrıca 2pac michael jackson bob marley illüminatiye karşı çıktıkları için öldürülmüş

0|0
    0|0
  • her tek göz yapan bizden değildir

1|0
    0|0
  • Ben allaha inancımı yitirdim eğer oda bir varlıksa kendini öldürebilir mi? hz muhammedi görseydim dine inanırdım ama inancm zayıf. Iluminatiye de saçma br şey inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • türkiyede ülliminati destek veren ünlü yok kesin , genelde dünyada en tanınmış kişileri seçerler , jackson ölümü hastalıktan son günlerdeki halini görmediniz mi

0|0
    0|0
  • illuminati nin kelime anlamı aydınlanmışlardır. kuruluş amacı bugün kulaktan kulağa dolaşandan çok farklıydı. pek inanmayın bence...

0|0
    0|0
  • muhasebecileri benim

0|0
    0|0
  • Evet var. Ama yazdığın ünlülerin birkaçı var genelde tek göz hareketleri ve illüminati simgeleri bazı Türk sanaçılar tarafından popüleritesi artması için yapılıyor..

0|0
    0|0
  • doğrudur

0|0
    0|0
  • ünlüleri bosver siyasetçiler daa önemli erbakan hariç hepsi illuminati

0|0
    0|0
  • Ula ceceli dedigin adam haci be adam 5 vakit namazında hay senin araştırma na ben. p

1|0
    0|0
    • Youtube gir onunda ismini veriyor. Sivri zekalı seni

• Abuzermiş ergen seni :))

• Sivrizekaliymis ihtiyar seni. p

• Sagopa.

0|0
    0|0
  • türkiye deki ünlüleri kabul etmezler onlar zaten

0|0
    0|0
  • Katty perry justin bieber one direction will i * lady gaga...

0|0
    0|0
  • ya sen git bir anan babana hizmet et gözünü sevim ya

0|0
    0|0
  • Ya bosverin illu yu hayat kisa

0|0
    0|1
  • Herneyse saçmalıktan ibaret. Sokayım gözlerine :)

0|0
    0|1
  • Evet var.

0|0
    0|0
  • ilmunati dediyiniz şeyi bence siz ynlış biliyorsunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Acun başı tutuyo

0|1
    0|0
  • Destek veren cok bizde. micheal jackson dünyaca tanıms biriydi. sebebide 32. seviye de olmasiydi. bizimkilerin yaptigi illuminatiye sadece destek. yani sadece üye olmaları.

0|0
    0|0
  • piyasa şarkıcılarının neredeyse doğrudan veya dolaylı yollarla hizmet ediyor

0|0
    0|0
  • Evt var bunların başı belkide yılmaz erdoğan

0|0
    0|0
  • Elbette var. Sadece bu kadar değil çoğu öyle zaten. Hatta bunu itiraf edenler de var.

0|0
    0|0
  • Michael Jackson ı babası öldürttü

0|0
    1|1
Yükleniyor...