Dinlediğin ama biri sorduğunda utandığın için dinlediğini söylemediğin müzikler hangileri?

Herkese ne tür müzik dinliyorsun diye sordugumda havali biseyler ve ya herkesin dinledigi seyleri söyleme cabasinda olduklarini fark ettim ama eminim ki hepimizin sacma sapan kimse yok iken dinledigimiz sevdigimiz sarkilar müzikler vardir ama kimse bilmiyordur:)

seninkisi hangileri? :D ben ismail yk dinlerim mesela:D

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• Söylerken hiç utanmam. Yeri gelir İsmail Yk da dinledim Cengiz Kurtoğlu da dinledim. Eski yurtseven kardeşler müziklerinin tamamını dinlerdim damar olanları. Kimin ne düşündüğü umrumda değil. Önceden lisedeyken netten bi kızla tanışmıştım ne dinlersin diye sormuştu cengiz kurtoğlu demiştim beni silmişti niye sildin dedim kro sun sen diyo :D:D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç Öyle Dinlemiyorum Dediğim şarkılardan dinlemiyorum :)

Genelde yabancı Dinlerim.

LEMONATE MOUNTH'un Determinate şarkısını link ve

HYPNOGAJA'nın Here Comes The Rain Again Şarkısını link örnek verebilirim.

Yerli olarak dinlediğim şarkılarda genelde Ahmet Kaya link

Yerli rap olarak hepsine karşıyım diyemem ama bu arsız bela efecan asi styla ve benzeri i*nelerden nefret ederim dinlediğim rap ten örnek link ve link gibi rap'leri dinlerim..

0|0
    0|0
  • hiç de utanmam ben Türkçe pop dinlerim rockcıya da saygım var rapçıya da herkesin müzik tarzı başka bu kadar.

0|0
    0|0
  • ben neyzen olduğum için haliyle biraz neye yönelik müzikler dinlerim. zaman zaman tasavvuf bile dinlerim. ama maalesef bu etrafta yanlış anlaşılmalara yol açıyor. (beni aşırı dinci cemaatçi kişilerle bir tutuyorlar ki nefret ederim bundan) insanları dinlediği müziklerle yargılamak çok aptalca ve yanlış ama yapacak bir şey de yok. bu da bizim toplumumuz işte...

0|0
    0|0
  • Bence kimse utanmamalı ne dinlediğini söylerken. Ben alternative rock, gothic rock, trash metal, nu metal falan dinlerim ve her zaman da çekinmeden söylerim. Yerli yabancı fark etmiyor hiç..

0|0
    0|0
    • ya tamam da en cok sevdigin müzikse utanmana gerek yok söylersin de yine de arada biraz dinleyip de söylemediklerin vardir insanin.. onlari kast etmistim

• Hmm.. Onlar da şöyle dinlerim mesela, bir kafeye falan oturmaya gittiğim zaman genellikle Türkçe pop müzik kanalları açık olur. Haliyle dinlemek zorunda kalırım, oralardan da piyasadaki parçaların varlığından haberdar olurum :)

• Söylerken çok utanıyorum. link

2|1
    0|0
  • hiçte utanmam çatır çatır söylerim.türkülerin hepsine bayılırım.ayrıca grup yorum ilkay akkaya şevval sam dinlerim.onun dışında hayko cepkin ve dumanı da severim.Türk sanat müziği olmadan rakıyı açmam.

0|0
    0|0
    • Bunlar zaten normalde dinleyip söylediklerin grubuna giriyor ki :)

• ajdar şahmadar

0|0
    0|0
  • ben klasik müzik dinliyorum ama malesef ki çevremde bunu söyleyebiliceğim hiç kimse yok herkez simail yk dinliyor :D

0|0
    0|0
  • ortaokulda dj akman vardı. lanet olsun evet dinledim :(

0|0
    0|0
  • link :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İsmail yk , gülben , hande yener , demet akalın vb tarzda kişileri dinlemem , dinlediğimi sakladığım herhangi müzük tarzıda yok

0|0
    0|0
  • Hic utanmam yasasın SOUL,Rock N Roll,Klasik R&B

Yasasın 60's,70's,80's :)

ismail yeka evlerden ırak :)

0|1
    0|0
  • Yok söylerim genelde zaten tarzımın dışında dinlediğim sadece Justin Tımberlake var seviyorum adamı napıyım :D

0|0
    0|0
  • link

Kahverengi montlu kız da benim link :(

2|0
    0|0
  • link :( sözlerini ezbere biliorum ama içimden sölüorum :(

1|0
    0|0
    • ahahahha <3

• link bak buna :D işte bunlarla böyle daşşak geçerler

• sldfmkldmgfksadngjknfdjakn nannnnnnn ! ! puahaha

• utanmadan soyluyorum serdar ve demetı dınlıyorum.kumsallarda bu sarkılarla dans edenler gelıp saçma sapan konusuyorlar

0|0
    0|0
  • Bunu nasıl unuttum sevipte ayrılanlara gelsin :(

link

0|0
    0|0
  • anamla karşılıklı ajdar'ın şahdamarı açarak oynuyoruz :/

açıkçası saçma da olsa sırf gülüp eğlenmek için dinlediğim müzikler var evet..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Full arabesk cekiyorum.

Sayenizde utancimi yenip,itiraf ettim.

0|0
    0|0
  • Neden utanayimki, ne dinliyorsam söylerim ben :)

0|0
    0|0
  • utanılcak bişi yok hatta övünerek söylüyoruz AHMET BABA <3

0|0
    0|0
  • yoo genelde söyleim

0|0
    0|0
Yükleniyor...