Beğendiğiniz özlü söz nedir?

merhaba bu cümle tam benı anlatıyor dediğiniz söz yada beğendiğiniz bir yazı makale herneyse her anlamda tek cümle beğendğiniz nedir ?

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• asla kaybetme korkusu tasıma sen kaybedersın

0|0
    0|0
  • Ama herkes sevsin istemedim ki beni

Bir domatesi bile herkes sevemiyorken, domates kadar kusursuz olmaya calısmak ne büyük ahmaklıktır.

Anladım ki; ilkelerin varsa, durusun varsa, tahammül edemiyorsan salaklıga sevilmeyebilirsin...

0|0
    0|0
  • Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde

0|0
    0|0
  • bugünkü kararın bugüne kadar aldığın kararlardan birini gerçekleştirmek olsun, anonim

0|0
    0|0
  • kürt ya da türk , alevi ya da sünni , laz ya da çerkez , fener ya da cimcom biz puzzleyiz bir anadoluyuz bir bölünemeyiz -CEZA.

0|0
    1|0
  • "siktır et hersey olucağına varır" en sevdığım söz budur benım her zaman bunu sölerım ve rahatlarım

1|0
    0|0
  • Seni sevmek ibadetim ama sevemem cenabetim :((

0|0
    0|0
  • kudur beyb !

0|0
    0|0
  • DaqLar eğilsede öNümde kayalara yalvarmam ...!

0|0
    0|0
  • "Hiçbir süs edep kadar güzel değildir" Hz.Ali

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1000 in yarısı 500 o da biz de yok

0|0
    0|0
  • "Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz"

"psikopat sözler 1" Nick: tarzan666

1|0
    0|0
  • Ya zengin ol yada ölmeyi dene

1|0
    0|0
  • delikanlı adam arıdan korkmaz.

0|0
    0|0
  • "s.kilmiş g.tün davası olmaz"

0|0
    0|0
  • yolların inişini amların genişini bulacaksın :)

0|0
    0|0
  • gerçek kişiliğimizi yetenekler değil, yaptığımız seçimler gösterir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...