Eurovision 2012'de en beğendiğiniz şarkı hangisiydi?

Diğer ülkelerden en beğendiğiniz şarkı hangisiydi arkadaşlar ? Benim Makedonya ve Romanya hoşuma gitti.Birazda birinci olan İsveç.

0|0
35|18

En İyi Kız Görüşü

• Bu bir şarkı yarışması mı, yoksa politik bir yarışma mı anlayamadım.

Türkler hariç tüm yabancılar youtube'da 'love me back' şarkısına itafen çok güzel yorumlar yazmışlardı. Herkes bayılmıştı adeta. Fakat bayılan kişilerin çoğu oy kullanmamış.

Bizim hak ettiğimiz yer kesinlikle yedi'den çok daha üst kademe bir yerlerdi.

Üzüldüğüm konu, Türkün Türke destek olacağı yerden, kötüleyip köstek olması.

"Cant bonomo" diye statü güncelleyen ergenlerden de bıktım, bir kızın bir erkekle ne kadar çok yatmak istediğini anlatan bir şarkının beğenilmesinden de (bkz: afrodizyak isimli şarkı).

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 34

• Birinci olan şarkı iyiydi kötü değildi de bildiğimiz David Guetta şarkıları gibiydi, ama kadın tam sahneyi doldurmuştu ışıklandırmalar falan da gayet güzeldi... Azerbaycan Kristal Salon gerçekten harikaydı, şarkılar birşeye benzemiyordu da ışıklar spotlarla harika bir ihtişam vardı...Görsellik güzeldi. İsviçre haketti birinci olmayı, kadın tek başına epeyce doldurmuş ve sahneye çok yakışmıştı, tarzı ve giyimi de süperdi, müzik de güzeldi. Zaten açık ara farkla da geçtiler... İkinci beğendiğim de Sırbistandı, orkestra çok ihtişamlıydı bana göre. Üçüncüsü İspanya, dördüncüsü Azerbaycan... Türkiye hoşuma gitmedi, Can Bonomo'nun şarkılarını hiç sevmiyordum zaten, eh sesi de öyle çoook iyi değil, tarzı azıcık dikkat çekici... Şarkının başı güzeldi Türk müzik kültürünü yansıtıyordu ama biraz ilerleyince, şirinlerin köyünde söylediği şarkılara benzedi kusura bakmasın... ;) Vatana millete hayırlı olsun...

1|1
    1|0
  • link iyidi

bence isveç o kadarda güzel değildi bn hiç beğenmedim

1|1
    0|1
    • Evet bende bunu çok beğendm :)

• bende başta desteklemedim ne yalan söylüym hande yenerin falan çıkmasını bekliyordum bi de çok hoplayıp zıplıyordu çocuk gibi ama eurovsynda bence en iyi performansını sergiledi çoğu şarkıda berbtt ilk üçte olmayı hak ediyordukda olmadı seney inşallah

• Hande yenerde olabilirdi ama yenileri de denemek lazımdı.Bence de gayet güzel temsil etti.Seneye daha iyi oluruz umarım :)

• la la love<3

this is the night<3

0|1
    0|0
  • Rusya... Bayildim ninelere :D

1|0
    0|1
  • Romania ve Makedonia tabi kii.. zaleilah zalelali :))

1|1
    0|0
  • Sırbistanınkinin begenmıstım ben, ayrıca bızım sarkıda gayet ıyıdi

1|1
    0|0
  • Can bonomo iyiydi iste..

0|1
    1|0
  • Engelbert Humperdinck - Love Will Set You Free (United Kingdom) 2012 Eurovision

aldığı bakılnca avrupanın müzikten anlamadığı anlaşılmıştır.

0|1
    0|0
  • isveçti hak etti birinciliği

1|1
    0|0
  • Litvanya ve İsveç'i beğendim.

0|1
    0|0
  • Türkiye, haydee.

2|1
    0|0
  • Nineler

1|0
    0|1
  • Sırbistan en iyisiydi bence.

1|1
    0|0
  • İSVEÇ! ilk yirmi saniyeden sonra birinci bu dedim...

0|1
    1|0
  • adam gibi şakı yoktu ki

1|1
    0|0
  • işveç :D

0|1
    0|0
  • can bonomo gayet iyiydi

0|1
    0|0
  • Norveç tabikide

0|1
    0|0
  • azerbaycan

1|1
    1|0
  • yunanistan

0|1
    1|0
  • yunanistan...

0|0
    0|1
  • şarkılar bir yana da bu sene çok fazla güzel kadın vardı yarışmada.. :)))

0|1
    0|0
  • Love me back tbikii

1|1
    0|1
  • link

bayıldığım şarkı dinlerken çok huzur veriyor bence birincilik haklarıydı ama eurovision şarkı yarışması değil bildiğin ülkeler yarıştı politik anlamda

1|0
    0|0
  • rum kesimi

gelip geçici yaz şarkıları gibi

ama kadının eteği ve saçları uçuşunca bayıldım :)

0|1
    0|0
  • İsveç iyiydi..Bide Malta :D

0|1
    0|0
  • rusya neneler

1|0
    0|1
  • Sweden'i çok beğendim bir de can bonomoyu.

0|1
    1|0
  • Kıbrıs ve Yunanistan'ın şarkılarını beğendim ben.

0|1
    1|1
  • rusyanınki

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 18

• İsveç'i ilk yarı final'de dinledim ve ilk dinlediğim andan itibaren çarpıldım o zamandan beri favorimdi zaten ve tüm zamanların rekorunu kırarak 1.olması da tahminimin ne kadar yerinde olduğunu gösterdi.şarkı da yorum da harika elbette isveç diğer şarkılar onun yanına bile yaklaşamaz

0|1
    0|0
    • Evet İsveç en başından beri favori gösteriliyordu.Güzel bi şarkıydı.

• ben en başından beri favori gösterildiğini sonradan öğrendim vallahi ilk dinlediğim andan sonra bu eurovision tarihinin en iyi şarkılarından biri olabilir diye düşündüm inan

• Evet ama ççok fazla güzel şarkı vardı bu kez.

• Bulgaristan tuhaf numaralardan cevapsız çağrı atmayı biliyor ama, yazıklar olsun.

0|1
    0|0
  • Hayatım boyunca tek beğendiğim eurovision şarkısı bu..

link

1|1
    0|0
  • Tartışmasız buydu --> link

Mükemmel bir şarkı gerçekten ama duygusal parçalar her zaman kaybeder eurovision da.

1|1
    0|0
  • güney kıbrıs

norveç

bulgaristan (yarı finali geçemedi)

0|1
    0|0
  • maltayı beğendim

0|1
    0|0
  • İsveç'i beğendim, Yunanistan da çok güzeldi

0|1
    1|0
  • izlanda italya ikilisini de bir beğendim ya galiba bir ben kaldım buna cevap yazan ama ayrı soru açmak istemiyorum birine söylemezsem de çatlarım

0|1
    0|0
  • Azerbaijan

1|1
    0|0
  • isveç gerçekten çok iyiydi.hakeden kazandı bence:)))

0|1
    0|0
  • kıbrıs, yunanistan, isveç gayet güzeldi en iyisi tabi isveç

0|1
    1|0
  • Kıbrıs parçası çok hoşuma gitmişti.

0|1
    0|0
  • beğendiğim şarkı birinci oldu zaten hak eden kazanır

0|1
    0|0
  • Love Me Back

0|1
    0|0
  • danimarkanın şarkısını beğendim

0|1
    0|0
  • kıbrıs, isveç, yunanistan ve rusya en çok beğendiklerim. Ayrıca o kıbrıs neydi ya :P

0|1
    0|0
  • rus nineler süperdi :)))

0|0
    0|1
  • Nineler <3

0|0
    0|1
Yükleniyor...