Dovme yaptiracagim oneriler?

Adonislere ve yan tarafa gelen bir sekilde dovme yaptrcam siz olsaniz ne yaptirirdiniz

Güncellemeler:
Yaptircagim belli artik guzel birseyler ariyorum. İsim falan yaptirmam.
Arkaslar fikir yok mu hic? Once fikir sonra muhabbet ederiz

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• ense ve göğüs ile omuz arasındaki yere yaptırabilirsin

0|0
    0|0
    • Oraya ne yapilabilir omuzda var bende ama adonizleri daha cok begendm

• Abarti hos degil. Buldugumz fikrin sanatsal olanini bulurum cizgi olarak o bana uygun :)

• anladım :) bak ense düşünürsen TAÇ olabilir hoş gözüküyor tabi diğerleri ile uyumu da önemli :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Adonislere (<3) den sonrasını okuyamadım :(

0|1
    0|1
  • Tribal dövme yaptıra bilirsin, isim ve ya resimden daha iyi.
    www.google.com.tr/search
    Abim bu tribal ejder dövmesini yaptırdı
    http://i.hizliresim.com/aq9X85.jpg

0|0
    0|0
    • Nereye yaptirdi. Bu omuzda iyi olur gibi ama benm icin basit gozukuyor bunun uc boyutlulari iyi. Ama genel olarak ejder diyorsun yani

• 2 fikir sundum , sen ne aradığını bilmiyorsun , anlamı olsunmu olmasınmı buna karar verde. Anlamı olmayanlar tribal dövmedir, anlamı olanlarda 3 boyutluda gördüklerin. Basit ufak dövme istiyorsan ay yıldız, yinyang tarzı seç.

• Ggorsel olarak guzel gozuksn diyorm anlami bu :) fikir istemezdm aradigimi bilsem

• Pusula dovemesine bayılıyorum ben ya bence onu yaptir omzuna ya da bilek kısmına feci duruyo bazılarında

0|0
    0|0
    • Pusula guzel fikir ana dovme fikri bulunca pusulayla birlestiririm guzl

• Pehh bence hiç yaptirma o zaman bir ana dövmeyi yaptir bir o aciyi tat bence sonrada pusulayi yaptirirsin ama bak yine diyorum pusulayi omuz kismina ya da kol kasina yaptir bence ufak minicik bir tavsiye :) ama iyi araştır

• Avsiyen dikkatimde canm :)

• 0|0
    0|0
  • sen dövme yapma...
    dövme yapmak isteyen herkese sormaz. anlami kalmaz ki ozaman?
    Dövme dedigin özel ve anlamli olmali senin icin. ^^

0|0
    0|0
  • Benim bileğimde adım yazıyor :D klişe ama olsun

0|0
    0|0
    • Adimi herkes bilmesede olur direk tanimayanlar adimi soyler yaka karti gibi :) kendine deger verdign bundan belli ;) ama guzel ;)

• Ben erkek olsam sırta yapardım

0|0
    0|0
  • nokta yaptir minicik ama :) .. hic hos olmuyor dövmeler

0|0
    0|0
    • Noktanin icinde ne olsn :) ben gibi olur ya ben mi yaptiym :) cok buyuk birsey degil yaptiracagm ama el kadar

• iste bak en güzelini ben demisim :D
      yaptircaksan türk bayragi derdim ama öyle seyle tuvalette de gidilmez

• Sectigm dovemenin icine bunu ufacik ekleyecm zten ay yildiz olarak pek anlaslmayacak ama benm icin ozel olan kisim burasi aslida gerisi guzel gozuksun diye olacak ;)

• Oraya yapmak özentilik bari tam olsun, playboy dövmesi yaptır.

0|0
    0|0
  • Sen bir adonislerini cizdir sonra kızlardan cizdirecek yer kalmaz

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Valla bir fikrim yok ama dövme yaptıran kişinin kendi fikri olmalı. O dövmeden sıklmaması için o dövmeyi her gördüğünde pişmanlık yaşamaması için onun için bir anlam ifade etmesi lazım. Yani dövme için fikir istemek kanımca doğru değil sonuçta vücudunda kalıcı bir değişiklik yapıcaksın.

0|0
    0|0
    • Guzel gozukmesi benim icn onemli. İcine ozel birseyi bezayen ekleyecem. Kim daha cok neyi guzel buluyor o onemli iclerinden secerm ;)

• İtina ile adam döven bir yere git.

0|0
    0|0
  • ben dövme yaptırmayı hep düşündüm ama hiç karar kılamadım. :D

0|0
    0|0
  • Bence yapma.

0|0
    0|0
    • Ciplak cekinip foto koymuyorum anca tatilde sergiliyorum. Eskisi gibi olmayacak tabiki ama daha guzel olacak ins.. dovme cok eskiye dayanir insani motivede eder

• Kendini öyle iyi hissedeceksen birşey diyemem.

• Osmanlı Turası

0|0
    0|0
    • Osmanli turasi cok yuvarlak ayrica ben osmanli degilimki

• Senin Ceddin Osmanlı. Dünyaya hükmetmişiz Türk olmasan bile ataların Osmanlı

• Ben turkum dostum ceddime gelince ilk turklere gitmemiz lazim. Turkluk sadece osmanlidan ibaret degil. Osmanli sarayina gelince bir sure sonra onlar zaten atalarina turk der olmus kendileri yabancilarla evlendikleri icin

• karı çizdir

0|0
    0|0
  • Yaptırma yaptırsan çok büyük zarar görürsün.

0|0
    0|0
  • Yaptırma boşver ya

0|0
    0|0
  • yaptırmA DOSTM

0|0
    1|0
Yükleniyor...