Electronic müzikte neden hep geride ülkemiz?

selamlar electronic dinnleyen varmı bilmiyorum ama türkiyede bu işi yapan arkadaslar var ama hep yerınde sayıklıyor sizce neden hep gerideyiz yapılan müziklere örnekler varmı bildiginiz mesela dünya capında tanınmıs isim yapmıs bence turkıye hep geride kalacak electronic müzik mantıgı yok çünki ya pop ya arabesk rap dede bir yere gelemedik ne olacak bu müzikal yobazlasmanın sonu acaba istesek dunyaya acılır saygı gören müzikler ürete biliriz ama bakıyorumda boş parcalar var hep sizce nedir bunun özeti cokmu özenıyoruz koca kafalı sikrillex gibi biri cıkmıcakmı bu ülkeden :))

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• aylin aslım ilk çıktığında umutlanmıştım bir kıpırtı var diye ama uzun sürmedi tutunmak için tarz değiştirdi. Hollanda ve almanya bu işin ustalarının mekanı. Armin van buuren, tiesto gibi üstadlar oralardan çıkma. Ülkemizde pek sevilen bir tarz değil. Ben 2004 yılında tiestoyla başladım bu aşka şu an progressive house takılsamda trance de asla kopamıyorum.

0|1
    0|0
    • aslında işin özeti ticari amaç var ülkemizde buda normaldir yatırımcılarda kaybetmek istemiyor ama öyle adam akıllı bir isim cıkmadı dj tarkan falan varda fasa fiso bence kendi caplarında

• isim yapan Türklerde alman menşeili aslen. Türkiyede her şey ticaret haliyle hayran kitlesi az olan bir sektörde çarpışmak istemiyor kimse. House takılan bir kaç isim var setlerde gözüme çarpsada isimlerini daha önceden duymadıklarım hep. Türkiyede popüler bir kültür olacağını sanmıyoruk elektronik müziğin.

Kızlar Ne Diyor 4

• keşke çıksa türkiyeden öyle isimler... bizim milletin kafası sadece ayrılığa aşka meşke çalışıyor... bestesi iğrenç, özellikle sözleri iğrenç şarkılardan ne zaman vazgeçecekler onu ben de merakla bekliyorum :D

0|1
    0|2
    • bence bir hayal bu ya arkadasında dedıgı gıbı alman cakması hep bu işle ugrasanlarda türkiyeden cıkıpta ben buyum tarzım bu diyecek biri cıkmadı dj ipek falan almanlasmıslar ıce zaten uydurmasyon işler bekleyım görelım bakalım

• hande yener den devrim beklerlerse gerilemediğimize şükredelim

0|1
    0|1
  • Rapte de çok geride..sanırım bazı sanatçıların değeri bilinmiyo ama aralarında gerçekten çok yeteneklilerde var.insanlar hep ünlü olanlara ilgi gösteriyo bence bu yüzden.

0|0
    0|0
  • cogu sanatta niye geri ulkemiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• katılmıorum, çok iyi dünyaca ünlü dj'lerimiz var birol giray gibi umut akalın gibi veya hüseyin karadayı gibi..daha yazamadıgım bi sürü...

1|1
    0|0
  • 5-10 tl parası olan gidip hurdacıdan mikrofon alıp evde ezik ezik aklınca rap rep yaptığını sanan zihniyetler, o önemi electronic müziğe verse gelişirdik tabi.

1|1
    0|0
  • sanattan anlayan yok TR'de.

insanlar gerizekalı, çünkü amerikalı adam çıkıp şarklı yapıyor ingce "çoraplarım da hep kokar" diye sözleri olan şarkı yapıyor, TR'de hit oluyor, ama Ajdar "çikita muz" yapınca yerden yere vuruluyor. şimdi bakınca o amerikalının yazdığı sözlerin bi farkı yok Ajdar'ın yazdığı sözlerden.

evet Aziz Nesin'i saygıyla anıyoruz.

1|0
    0|0
  • hastasıyız dede:DDDDDDD link

0|0
    0|0
  • deadmau hardwell tiesto w&w nadia ali markuz bayiliom...avm de calistigim zmnlar magazada pc bolumune bakiom full elejtronik caliodum erkekler degilde bayan elemanlar kufur ediodu bna .d

0|1
    0|0
  • Bu adamı seviyorum sanırım. link

0|1
    0|0
  • Ben hep demişimdir kimyasal kullanımı çok düşük bu ülkede... ahhh hollandanın gözünü seveyim ;)

0|1
    0|0
  • Bu ülkede müzikte geride ne elektroniği

0|1
    0|0
  • Başlığa bakarak cevap veriyorum. Hangi konuda ilerideyiz ki?

0|1
    0|0
  • sensetion geliyor sensetion,bırak sen bizim ülkeden biri çıkmaz,dışardan gelenleri bari kaçırma :)

0|1
    0|0
  • Elektromekanik müzikte ilerlesek daha hoşuma giderdi ...

0|1
    0|0
  • Geri olmadığımız bir şey olsa... :/ Bir gün birisi de bu ülkeye tam anlamıyla getirecek ama...

0|0
    0|0
  • bence dj tangun un artık performanslarını cd lerden yayınlamasını bekliyoruz...bence dünya çapında...

0|0
    0|0
  • Bir kaç seneye,rihanna,lady gaga,beyonce gibi isimlere altyapı hazırlayabilirim eğer düzenli yılmadan çalışırsam...Ancak türkiyeye iş yapmam,yapılmazda zaten.

0|0
    0|0
  • Bence müzik değil de teknoloji ve bilimde ilerlesek daha iyi olur..Bari kafamızı şişirmez

0|0
    0|0
  • dostum yapı astar farklı gencken metal dinleyipde sonra thm tsm ye dönen cok kişi var

0|0
    0|0
  • müzik bakanlığı gibi bişey yok ki anasını satim kim naparsa kendine

0|0
    0|0
Yükleniyor...