Eurovision'da adil beğenilen şarkılara oy verildiğini düşünmüyorum. Bana mı öyle geliyor?

Ben eurovision da adil beğenilen şarkılara oy verildiğini düşünmüyorum. Bütün ülkeler komşusuna yada iyi geçindikleri ülkelere daha çok puan veriyorlar sizcede öyle değil mi yoksa bana mı öyle geliyor

• Sana katılıyorum
    80% (8)80% (8)80% (16)Oy Ver
  • Bence öyle değil o senin kendi düşüncen
    20% (2)20% (2)20% (4)Oy Ver
  • Ilgilenmiyorum eurovisionla
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• tek kelimeyle katılıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evet. ama bizim komşular bize puan vermiyor, veren de en fazla 7 veriyor. bi tek azerbaycan 12 verio.

gürcistan 7 verio, bulgaristan 7 verio, yunanistan vermio.

her sene almanya belçika fransa hollanda 12 verirdi, bu sene 8 verdiler 10 verdiler, hep jüriler işleri b.k edio.

0|0
    0|0
  • O şekilde düşünürsen her sene aynı ülke birinci olurdu. Bence %50 oylar dediğin şekilde dağılıyor, Türkiye'nin Azerbaycan'la ilişkisi gibi... %50'de performansa göre.

1|0
    0|0
  • Doğru bencede.Ninelerin o kadar puanlık bi şarkıları yoktu.Bülent Özveren bile artık kimin kime kaç puan vereceğini ve hangilerinin 12yi hangisne vereğini biliyo.Herşey politik.Şarkıya bakanlar çok az.Belki birinci olamadık tamam ama oylama şarkıya göre yapılmalıydı.Dünde böyleydi bugünde böyle oldu yarın da böyle olacak.Tek canımız Azerbaycan.Gurbetçilerimizden bile 12 beklediğimiz ülkelerden bile en fazla 8 geldi..

0|0
    0|0
  • daha yeni mi anladın :) adı şarkı yarışması ama içeriği siyaset !

0|0
    0|0
  • resmine bayıldım

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • hı hı oyle aynen kayırıyor herkes bırbırını umarım son eurovızyon sorusu olur :(((

0|0
    0|0
  • ofrffff yaaakazala b yi işaretledim :D

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • şu yoruma denk geldm facede,imzamı atarım altına.aynen katılıyorum

Eurovizyon'un siyasi olduğunu biliyorduk. Ama benim Admin Dincer olarak yorumum; Rusya ninelerle 2 nci oluyor. Bosna Zulüm altında kaldığı Sırbistan'a 12 Puan veriyor. Türk askerinin o kadar yardımlarına rağmen 4 puan veriyor. Gurbetçilerin çok olduğu ile övündüğümüz ülkelerden en fazla 8 puan alıyoruz. Dizilerle v.s lerle iyi olmaya çalıştığımız Yunanlılardan tek puan alamıyoruz. Ama bize 10 puan veren Arnavutluk'taki sevdiklerimize selamlarımızı, saygılarımızı ve Kim ne derse desin tek Kardeşimiz olan 12 tek puan veren Azerbaycan'lı Can Gardaşlarımıza kucak dolusu sevgilerimizi iletiyoruz. Ben her zaman dedim yine diyorum bize bir tek Azerbaycan yeter... Zaten Atatürk de bunu söylemişti.

0|0
    0|0
  • Siyaset dönüyor ortada

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum bu yüzden urovisionla ilgilenmiyorum. Saçam bir şey.

0|0
    0|0
  • eurovisionu gerekli bulmuyorum. kaldirilmali.

1|0
    0|2
  • ılgılenmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...