Charles Bukowski hakkında ne biliyorsunuz?

Charles Bukowski'nin kitaplarını ve şiirlerini daha önce okudunuz mu ya da bu yazarın adını daha önce duydunuz mu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede girmişti hayatıma, o dönemde içinde bulunduğum boşluk hissiyle -gerçi şu anda da devam ediyor ya, neyse- bayağı sarmıştım, hayat hikâyesini Chinaski mahlasıyla maskeleyerek anlattığı romanlarını okumuştum, şiirlerinden aklımda bir tek "Yes yes" kalmıştır beğenmiş olduğum; ama hayat tarzına, felsefesine hep imrenmişimdir, hele ki yazar olmaya da heves etmiş birisi olarak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Oha hiç duymadım, tanrım sanırım sen Bukowski'yi icat ettin O. O

0|0
    0|0
  • Otursun bakalım Stirkoff

0|0
    0|0
  • duydum ama okumadım ablası

0|0
    0|0
  • Allahın belası pislik ihtiyar..

Selam ediyorum kendisine buradan..

0|0
    0|0
    • onun hakkında bir şeyler biliyorsun peki hiç kitabını okudun mu yazılarını şiirlerini falan

• İyi de hayatım, benim anlatacaklarımın daha fazlası nette var. Şimdi akşam akşam germe beni kompozitörlük için..

Ama yine de, kahverengi bir tahta masa, bir sürü içki şişesi, yırtık bir kazak ve dağınık saçlar diyip, noktayı koyayım..

Bir de sevip yattığı kadınları vardır, kendine has; serseri..
      Araştır işte..

• fazla sevmem kendilerini
    düsünce yapısıını begenmiyorum

0|0
    0|0
  • Okudum. Iyi Allah işini gücünü east getirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• duydum, okudum can yücelin ecnebi türevi. bazı şiirlerini çok beğenirim bazı şiirleri ise küfretmek için yazılmış ucuz şiirimsilerdir. ne aşırı övülecek, ne de aşırı kısıtlanıp yerilecek şayirdir aythink

0|0
    0|0
    • biraz haksızlık etmiyormusun sence

• özele inmemi istememelisin bence, uzun zaman oldu okumayalı ve genel görünümü söyledim

Yükleniyor...