Keman hakkında yardım acı̇l?

Keman çalmayı bilen varmı. Hangi kurslarda eğitim alabilirim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yerine geldin :) az çok nota basmayı ve yay çekmeyi biliyorum. Okuldaki bir hocam öğretmişti ve şimdi tam kurslara başlayacağım. Öncelikle keman çok zorlu bir enstrüman ve senin çok çalışman lazım. Zaten sırf ilk 6 ay yay çekme ve nota basma eğitimi veriyorlar. Keman için belediyenin açtığı ücretsiz kurslarda var özel derslerde. Ayrıca kemanda grup ders olmaz özel olarak almalısın bire bir yani ve bu da saat başı 100-120 tl arası değişiyor. Keman çalmayı bilmesen bile ara sıra al rastgele yay çek. Yoksa küser enstrüman:)

0|0
    0|0
    • Beni uzman bilgilerinle aydınlattığı için teşekkürler :)

• Uzman bilgiler. İyiymiş :)))) Ben teşekkür ederim :) Ayrıca kemanını kimseye verme yok bir bakacam yok öyle böyle yapacam. Zaten çok hassas bir enstrüman sonra tam mahvolur. O f deliklerinin olduğu yerden sakın kuvvet uygulama yoksa çöker ve güzelim keman kırılır. Reçinesini de haftada bir sür. Ve yay ile işin bittiğinde yayı gevşetip yerine koy çok germe at kılı kırılır,

Erkekler Ne Diyor 3

• Kemana başlıyalı 2 ay oldu. Gitarda çalıyorum. En az 6 ay ders almanı tavsiye ederim. Oturduğun yer neresi ona göre yönlendirme yapıcam.

0|0
    0|0
  • Ben bilmiyorum. Kurstan alabilirsin eğitim.
    Keman çok cool bir enstrüman bu arada.

0|0
    0|0
  • Keman kurslarında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• keman kursu :D. ama çok zordur söyleyim.

0|0
    1|0
    • Olsun keman çalanların kemanla oluşturdukları ritim bana huzur veriyo

• parmak ve el egzersizleri falan veriyorlar. çünkü cidden zorlanıyorsun tutarken bile kemanı

• hım teşekkrler

• zor falan değil gözün korkmasın yetenekliysen 2-3 senede her şeyini sökersin ama özel dersle bitir işini bence

0|0
    0|0
  • Yaklasik 5 yildir biliyorum, ucretsiz kurslar var oyle ogrendim oyle yapabilirsin sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...