Kapat

''Asla dinlemem'' dediğiniz müzik türü hangisi?

Rap, Rock, Pop, Arabesk, Metal, Türkü, Slow, Türk Halk Müziği, R&B, Türk Sanat Müziği, Uzun Hava, Hiphop, Kanto, Mehter, Klasik Müzik, Opera vs. hangisi?

0|0
24|40

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini dinlerim ama "en güzellerini". Güzelse arabesk de operada TSM de Tekno da dinlerim. Önemli olan melodisi/tınısı kalitesi...

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 39

• muzik kulaga hoş gelen ritmlerin beyne ulaşması ve ruhu şenlendirmesidir. O yüzden müzik secimi yoktur. Sadece hoşa gidendinlenir. Tabi tarz olarak belli bir tarzı secenler bütün o tarzdakileri dinlemez. Cünkü rock icinde onlarca tarza acılan bir kapı

0|0
    0|0
  • Kulağıma hangisi hoş gelirse onu dinlerim hangisi olursa olsun.

0|0
    0|0
  • böyle buram burak arebesk hiç sevemiyorum. Tam bir müzek zevkim yok, değişik şeyler dinlerim. en acılı zamanlarımda bile arabesk yerine başka şeyler dinlemişimdir. Beni boğuyor.. Opera mı.. hiç denemedim, dinlemeye gözüm korkuyor :D

0|1
    1|0
    • link

link

Opera iyidir, güzeldir.

• Arabesk beyin yıkama müziğidir!

İhtilal sonrası kitlelere bol miktarda ayfon enjekte ettiler bu müzik türü ile!

Asıl garip olan orjinal arabesk dediğimiz asıl hoş tınılarını özellikle Arapça ve sonrasında Kürtçede bulan bu müzik türü Türkiye'de Türkçe olarak piyasaya sunulunca belki döneminin bunda büyük payı vardır, esrar,alkol ve düşkünlükle özdeşleşti.!

• Güzel tesbit. Popüler Kültür ve Orhan Gencebay Arabeski adlı kitabı okumadıysanız tavsiye ederim.

• rap, metal, hiphop, kesinlikle dinlemiyorum. R&B nedir bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Acılı arabesk (Orhan Gencebay nisbeten farklıdır, hariç tutulabilir. Ama misal Hakkı Bulut dinleyeceğine as kendini daha iyi)

R&B

Hip&Hop

Rap

Mamafih bir R&B albümüne çalmak da varmış kaderde, o yüzden gelin büyük konuşmayın.

0|0
    0|0
  • Hepsini dinlerim,kulağıma hoş gelen herşeyi severim diyen 1290830912831089. kişi olmayı isterdim.Ancak orda müzikle alakası olmayan hiphop filan var.Hihop ve türevlerini dinlemem.Hele birde melankolik rap filan diye birşeyler türemiş ki çok fena

0|0
    1|0
  • opera dinlemem hiçbirşey anlamıyorum geri kalan herşeyi dinlerim arabeskten metal müziğe hip hop ne kulağıma güzel gelirse

1|0
    1|0
  • opera, arabesk

0|0
    0|0
  • Hiphop, Mehter marşları, Arabesk fantazi , trans türleri.

0|0
    0|0
  • ne yalan söyleyeyim hepsini dinlerim... ama duruma göre... yani bi bakmışsın sepultura dinlemişim bi bakmışsın ferdi tayfur bi bakmışsın sagopa... değişir yani

0|0
    0|0
  • rock

0|0
    0|0
  • Her tür müziği dinlerim fakat daha çok tsm ve rap müzik.

0|0
    1|0
  • o anki psikolojime bagli bazen hepsini dinlerim bazende en ufak bir muzikten kafam kazan olur ama rap metal hiphop dinleyecek kadar ucmam

0|0
    1|0
  • rock,pop,metal sevmem.

0|0
    2|0
  • arabesk dinlemeyenler gerçekten aşkı tam anlamıyla yaşamamış olanlardır diye düşünüyorum. ben arbesk dinlerim, türkü de dinlerim. bunlar harici dinlememem.

0|0
    0|1
  • Metal,Opera,Klasik,Arabesk Rap(öldürsen dinlemem)

0|0
    0|0
  • Bu listeye bakarsak metal ve uzun hava hariç hepsini dinleyebilirim şayet eserler iyiyse.

0|0
    0|0
  • Kolbastı!

1|0
    0|0
  • uzun hava,arabesk,rap ama arada istisnalar da olabiliyo :))

0|0
    0|0
  • Arabek ve türevleri,

Militarist müzikler( M.Yıldızdoğan vb.)

0|0
    2|0
  • Seçmiş olduğun türlerin hepsi..türkü, türk halk müziği tamam eyw bi yere kadar da arabesk nedir ya :D fantazi müziği unutmuşun ama sen :)... yanlızca electronic müzik dinliorum..

0|0
    2|0
  • Acılı arabesk hiç sevmem. Bir de dım-tıs pop müziklerini dinlemem. Dinediğim müzik, el emeğii göz nuru olmalı :)

0|0
    2|0
  • uzun hava

rap

0|0
    0|0
  • ofcourse opera ::D dinlernirmi yaaa :D kulak tırmalar :D

0|0
    0|0
  • arabesk,türkü,uzun hava,rap

0|0
    1|0
  • arabesk-rap malca çoluk çocuk işi o ne ln öyle oneden sonra

1|0
    2|0
  • Metal,Opera,Kanto

0|0
    1|0
  • sadece arabesk rap ve trance... bunun disinda her turu dinleyebilirim :)

0|1
    2|0
  • opera

0|0
    0|0
  • operaya gitmicegım kesin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 24

• acılı arabesk dinleyemem obulunduğum mekan da çaldığı zaman sinirli agrefis bir hal alıyorum müzik ruhun gıdasıdır derler ya çok doğru

0|1
    1|0
  • katlanamadığım iki müzik türü vardır;

1) Arabesk

2) Hard Rock&Metal

İkincisi bi nebze hadi. Yani kulaklarım mahvoluyor ama neyse de ilki asla ya. Saniye katlanamıyorum.

0|1
    2|0
  • arabesk ve türk sanat müziği

0|1
    2|0
  • türk halk müziği arabesk

0|0
    1|0
  • Rap, R&B, Hiphop

0|0
    0|0
  • arabesk uzun hava :D

0|0
    0|0
  • Hard rock ve ismini bilmedigim almanlara ait olan bi sarki türü var onu sevmem..

gerisini dinlerim arabesk ten tut Rnb'ye kadar..

0|0
    1|1
  • rapi pek sevmem ama sanatçiya bağli mesela ceza güzel diğerlerindende bazen hoşuma giden oluyor en çok rock severim

0|0
    0|0
  • metal.

1|0
    0|1
  • caz,metal

0|0
    1|0
  • Türkü'nün hiçbir formu ile aram olmadı.

0|1
    1|1
    • Barry amcayla iyi gider bu dedim, dinlemedin.

• zevklerle renklr tartışılmaz ama güzel türkülerde oluyor özelikle karadeniz

• uzun hava, bayar ya :D ıyykk... dier hepsinin guzelleri olur bence...

0|0
    0|0
  • pop-tsm-mehter-opera-klasik-kanto

0|1
    2|0
  • rock, metal ve slow dışında hiçbir müziği dinlemem :) :)

1|0
    0|1
  • 1) Arabesk

2) Hard Rock&Metal

3)Opera

1|0
    0|1
  • ankara havasından nefret ettiğim kadar hiç bi şeyden nefret etmiyorum ben

0|0
    0|0
  • arabesk

rack