Kapat

Tatil için ev, villa kiralayıp giden var mı?

yalnız arkadaşlarla falan değil aileyle gidilecek. o yüzden ne kadar masraf olacağı önemli. max ne kadar harcanır ki 7 günlük bir tatil için. gidenler var mı? önerebilceğiniz bir yer

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene boyunca pansıyonculuk yaptım terasta ben kaldım ıkı katı aılelere kıraladım, ramazan olu mevsımdır cok ucuza konaklayabıliısınız, bayramlarda ucar!! su anda 150 lıraya cıllop gıbı bır vılla tutup orada kalabılirsınız 6 7 kişi.. bu rakam ramazanda 100 e kadar duser bayramda 250 300e e cıkar!! balıkesır burhanıye dusunursenız cevremız vardır ayarlarız

0|0
    0|0
    • bayramdan önce gidemem sınavlarım var ya. sonrasında o kadar ucar mı dersin:/ankaraya yakın bir yer istiyorum aslında antalya alanya bodruma kim sürecek arabayı üşeniyorum

• Dosta bak pehh

• Sonra yemek masrafinida koysun , yemek icin harciyacagi zamanida koysun neyse sen bul villa

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• apart oluyor kuşadasında günlüğü 130tl falan tutmuştuk villa idi... hemen hemen aynı fiyata gleiyor otellerle sadece kendin ğpişirip kendin yiyorsun:)

0|0
    0|0
  • otele gidiyorum herşey dahil

0|0
    0|0
  • bodrumda villah kiralıyosun 2 ya da 3gün alıyorsun hersene geliyosun anlaşamaya bağlı 5 bin 10n tl felan fiyatları

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Ev kirallamak yerine pansiyonda kalmayi tercih ediyorum en azindan yemek derdine düsmemis oluyorum !

Avsayi düsünürseniz
    Ramazanda kisi basin 80 tl
    Bayramda Kisi basi 110 tl
    Bayramdan sonra kisi basi 90 tl

Tamamen aile yeri özel plajli

Sabah ve aksam yemegi icinde !

0|0
    0|0
    • yahu ben zaten sana pas atacaktım komısyonumuzu bulacaktık bu nasıl tıcaret yahu:) neyse su vıllacılara haber vereyım ben bari:)

• yahu sen kısı bası dıyorsun, soran hesaplı olsun dıyor, ne yapacagız sımdı:)

• 7*80 esıttır=560
      560 neresı 150 neresı... aradakı paraya neler yenılebılır tahmın bıle edemıyorum acıkcası:))

• Biz çeşmede ev tutmuştuk çokta güzeldi

0|0
    0|0
    • neresinden. ne kadar kaldınız, ne kadar ödediniz, havuz falan varmıydı biraz bilgi verebilir misin

• Denize 10 m falandı günlüğü 60 tlydi. oturma odasıyla mutfak birleşikti birde odası vardı. istediğiniz zaman denize gidebilmek gerçekten çok iyiydi. kesinlikle tavsiye derim çeşmeyi. Ama hangi siteden bulduk hatırlamıyorum.

• Bana da yardımcı olurmusun? En azından site sahiplerini..

Yükleniyor...