Sanatçıların çıkarttığı kitaplar ne kadar sağlıklıdır sizce?

Arkadaşlar son günlerde çok dikkatimi çekti.Hemen başından 2 olay geçen kişiler kitap çıkarıyor.Şarkıcı sunucu haberci hemen hemen her insan kitap yazıyor.Sizce ne kadar sağlıklı bir kitaptır bunlar.Merak edip alip okuyanların düşünceleri neler acaba

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi vasıfsız bile çıkardı kitap. Niyetliyim, yakında beni de görürsünüz raflarda :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç okumadım ama gereksiz olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • edebi değeri olmayan sıradan kitaplar. verilen paraya yazık.

0|0
    0|0
  • ben sinir oluyorum her insanin hemen kitap yazmaya kalkismasina:D

0|0
    0|0
  • ego tatmini ve reklam kokan hareketler bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kuşların göç yolları ve yaşamları ile ilgili belgesel yada döküman çalışması yapan insanlar ödenek bulamasın. İmkanlarıyla yazdığı çalışmalar için yayın evi yayın evi gezsin.. Çakilerin saçma supuk yazıları cilt cilt basılsın.. Alıp okuyana zahmet edip yazana saygım yok..

0|0
    0|0
  • Klasikler kitapçılarda ortaya istiflenip 3 liraya satılıyor bu tür kitaplar 20lira ben de buna ayar oluyorum.

0|0
    0|0
  • okumadım ama biyografı ya da anı tarzında bastırıyosalar kitaplarını sorun olacağıı düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Anı türü değilde haayt dersleri türü yazıyorlar.Şahsen 22 yaşındaki bir insan bazı kişiler hariç ne yaşayabilir kiii

• haklısın o adam villasında oturup ben şöyle zorlu yollardan böyle zorlu yollardan geldim diye yazıyo amainsanlara birşey öğretmek için olduğunu düşünmüyorum katılıyorum sana

• Villada oturup ne zorluk yaşayabilirsin ki Ama o kişi yerine bir köylü yazsa o kitabı beklemeden alırım çunki o adam odununu kendisi bulur kendisi yakar erken kalkar elleri nasırlıdır.En basitinden arabasını kendisi sürer.Ama gel gelelim o kitapları cıkaranlara hey nerde o zorluklar..

Yükleniyor...