Sizce de Eurovision puanlarında siyasetin yansıması var mı?

Sizde eurovisionun siyasetin bir parçası olduğuna katılıyor musunuz?Yarışmaya siyaset karıştırdılar mı?İsviçre bunu gerçekten hakettimi?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle siyaset yansıyor.Öyle olmasa şu an ilk 5 te olabilirdik.

0|0
    1|0
    • güzel performans sergilemedik bence bunu bile haketmedik

• Niye bu açıdan bakıyorsun Sonuçta ülkemizi temsil ettiler beğenilmese finale bile kalmazdık.

Erkekler Ne Diyor 7

• İsvec demek istedin sanirim,aylar öncesinden takip ediyordum Lorenne'yi bence haketti,siyaset tabi ki var olmasa rusya ilk 3e giremez cunku puan veren ulkelerin cogu eskiden rusyaya bağlıydilar

0|0
    0|0
  • Dünya Üzerinde Kim Ay Yıldızlı Pasaportu Taşıyorsa Ona Karşı Her Zaman Bi Oyun Vardır Uluslararası Arenada Bile Biz TÜRK'LERE Karşı Bi Kinleri Var Sebebi Tarih Olsa Gerek OSMANLI'DAN KALAN KUYRUK AÇILARI HALA DİNMEMİŞ CEDDİMLE NE KADAR GURUR DUYSAM AZDIR 1453 ONLAR İÇİN KIYAMETİ ANDIRIYOR ...

0|0
    0|0
  • bana war gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • siyaset çok hafif kalır tamamen komşuluk dostluk hesapları iğrenç bir ortam ben artık izlemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • söylenen şarkı nasıl açık ara önde oldu halen şaşırıyorum bunda bi bit yemeği war ama çıkar kokusu galiba :D

0|0
    0|0
  • kesınlıkle ya herkes komsussuna yoldasına verıyor...sıyası oyunlar tabıkı donuyor...

0|0
    0|0
  • var siyas durum da varadam kayırmada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İsviçre değil zaten İsveç kazandı :) bence gerçekten haketti birinciliği . Fakat Rusya'nın 2.liği hakettiğini düşünmüyorum. Makedonya'da hakettiği sonuca ulaşamadı şarkıları çok güzeldi .bana göre :

1.isveç

2.sırbistan

3.makedonya

4.azerbaycan

5.türkiye olmalıydı

0|0
    0|0
  • şarkı güzeldi. ama bunun içine genelde siyaset karışıyo. nye türkiyeye sadece azerbaycan 12 puan verdi? çünkü kardeş ülke...

0|0
    0|0
  • Bence kıbrıs birinci olmalıydı..Ama dereceye bile giremedi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...