Turizm ve otel işletmeciliği bölümünün önü açık mıdır?

Turizm ve otel işletmeciliği okumak istiyorum fakat okuduktan sonra hemen iş bulabilirmiyim yoksa zor mu? Bu konu hakkında bildikleri olanlar paylaşabilir mi?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dil bilmen yeterli. ama bikac dil bil. bu meslekte kendini baska turlu gelistiremezsin zaten. ama iyi bir unide oku ist uni gibi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• o bölümü okuyorum şu an ama bakıcaz artık bindik bir alamete. herşey kendini geliştirmene bağlı ama okunması güzel bölümdür.

1|0
    0|0
  • İş imkanı çok ama çok iyi bir üniv. bitiremezsen meslekte pek çok sorun yaşayabilirsin.

1|0
    0|0
  • Önü açık, araçların park yapabileceği meskenler var, arkası dağlık.

0|0
    1|0
  • Değil ya hu. Otel falan düşünüyorsanız uzak durun aman

0|0
    0|0
  • onu blmiyorumda okursan çok sevişirsin

0|0
    0|0
    • ne alakaaaa

• ben okudum öyle oldu yani çok kızla seviştim hepside turizmci oluyo yani onu dedim. kokteyller fanteziler falan bunlar olası şeyler

• ben okuyorum kendine sağladığın imkanlara göre değişiyo mutfak bölümü yolunu epey açıcaktır

0|0
    0|0
  • önü çok açık daha dün bir tanesiyle seviştim ilk kez tanıştık hem de bomba gibi kızdı be

0|0
    1|0
    • of saçma sapan yorum yapma be defol.

• hıh şimdi oldu tamam sagol

• rica ederim

• Önü açılınca iliklersin :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aman aman hiç tavsiye etmem.. geçende biri daha sordu.. onada söyledim.. akrabam adnan menderes üni. otelcilik işletmesini okudu mezun oldu geçen sene... antalyada çok büyük bir otelde max royalde 3 ay staj yaptı.. sonra orda kaldı ama.. eşşek gibi çalıştırıyolar, en önemlisi 4 yıl oku geçensene aldığı maaş 1200 tl idi 5-6 aysonra 1300 tl yaptılar.. değermi bu paraya? 4 yıl oku al 1200 tl... gece yarılARINA KADAR ÇALIŞTIĞI OLURDU ama artı bir ücret vermediler.. hemde bran şı dışında insan kaynaklarında çalıştırdılar.. hakaret dahi şefleri edebiyor... iş bulursun ama.. tavsiye etmem yazık zamanına..

0|0
    0|0
  • Yetenek lazim onu okumak icin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...