Sizce şiire yeteneğim var mı?

Merhaba arkadaşlar, kendimi bildim bileli şiirleri sevmişimdir fakat hiç yazmaya yeltenmemiştim. Dün gece ilk defa denedim ve ortaya çıkan sonuç:
Bu karanlık gecede bembeyaz bir sayfa açtım sana. Beynim hep seni düşünüyor, bu kalem hep seni yazıyor satırlara. Yanağıma kondurduğun o ilk öpücüğün hele o masum içten gülüşün var ya hiç çıkmıyor aklımdan. Şu şekilde ifade edeyim düşünceleri mi sana; Bir şarkıyı dinlersin ya tekrar tekrar, dinlemeyi bıraktığında bile kendiliğinden söylersin o şarkıyı hani diline yapışmıştır sanki, işte sen benim için o şarkısın dilime, düşüncelerime, kalbime yapışmışsın sanki. Sürekli seni zikrediyorum, sürekli seni düşünüyorum ve sürekli seni seviyorum...

Sizce yeteneğim var mı arkadaşlar? Şimdiden teşekkür ederim...

Not:18 yaşındayım

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• şiire ilgin olduğun kesindir.
    ama şiiri şiir yapan mısraları alt alta dizmen öncelikle.
    deneme yazmış gibi düz yazıyla yazarsan bir anlam ifade etmez.
    düşünce anlamında fena sayılmaz ama çok okumanı tavsiye ederim naçizane.

0|1
    0|0
  • Guzel!!

0|1
    0|0
  • bir ilk için güzel

0|1
    0|0
  • cook güzel ellerine saglık:)

0|1
    0|0
  • olucak inşallah olucaak... biraz daha uğraşman lazıım... ama her karaladığına şiir deme... şiir yamak kolay değil.. bende yıllarca kendi çapımda karalıyorum bişeyler...

0|0
    0|0
  • şiir yeteneği diye bir şey yoktur. yazarak geliştirilen bir özellik o. öncelikle şiir dizelerden oluşur. bu şekilde yazdıysan bu bir "deneme" olur. bunu unutma. ama düşüncelerini güzel ifade etmişsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dostum şiirini okumadım.. çünkü şiirden anlıyor olsaydın alt alta yazılacağını bilirdin..

sonuç maalesef yetenek bütündür.. ve senin şiire yeteneğin yok..

0|0
    0|0
  • Şiir değil ki bu hacı bildiğin düz yazı. Ama duygular tavan yapmış sende. Kelime dağarcığını geliştir. Beynim hep seni düşünüyor yerine şık bir cümle kur. Beyninden başka yerinle düşünebiliyormusun? Bol kitap oku.

0|0
    0|0
  • . Şu şekilde ifade edeyim düşünceleri mi sana;
    bu olmamış
    ve uzunca bir süre yazmaya devam et.
    şiir ağaç gibidir bakım gerektirir

0|0
    0|0
  • sanata ve sanatcıya her zaman saygı. şiirini beğenmedim ama saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • yaşın küçük. hevesliysen yazmaya devam et..
    neden olmasın

0|0
    0|0
  • okumaya devam et bence yazmaya bir daha yeltenme...

0|0
    0|0
    • "Yazdıkça gelişir, devam et" diyor arkadaşlar genelde devam edeceğim olmazsa bırakırmıyım, bırakmam sanırım ama kimseyle paylaşmam ama bu sizin görüşünüzdür saygı duyarım ve teşekkür ederim. :)

Yükleniyor...