İngilizce öğrenmenin en kolay yolu nedir arkadaşlarım var onlarla pratik yapıyorum ama yazdıklarında anladığım şeyi konuşunca anlamıyorm?

sorunum konuşulanları anlamamk. aslında duyduğum birçok şeyi biliyorum. bunun nasıl üstesinden gelicem. yurt dışına gitme imkanım da yok. kursa gittim pek faydası olmadı açıkçası. fono yayınları var set halinde onlardan mı alsam ne önerirsiniz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım ingilizceyi anlamak istiosan yani filmleri altyazısız ilemek nebilim cümle kurarken düşünmeden direk cümle kurmak istiyosan sakın gramer çalışma altyazılı hergün 3 4 tane film izle izlerken orda genelde kelime kalıpları kullanılır bunlar senin bilinç altına zamanla giricek ve bunları düşünmeden söyleyebileceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer bir kaynak alıcaksanız, artık dinleyerek öğrenme moda oldu... henüz denemedim ama mantıklı geliyor. yani bir bebeğin anadilini konuşması gibi... bu setler çok pahalı değil diye de biliyorum...

0|0
    0|0
  • Ben küçük yaşta bilgisayar oyunları, yabancı diziler ve altyazılı filmler sayesinde öğrendim.
    Babam da İngilizce öğretmeni, genetik yatkınlığım var diyebilirim. Özellikle kelime hafızam mükemmeldir.

0|0
    0|0
  • Rosetta stone İngilizce setini indir cok etkili ve izlediğin sizi falan varsa İngilizce alt yazılı izle odaklanarak sessiz bir ortamda basını cok ağrıtır ama cok cok etkili

0|0
    0|0
  • arkadasların anlasacksın her zamann ıngılızce konusacaksınız kendı aranızda ve boll bol fılm

0|0
    0|0
  • Bende ingilizce eğitim seti var. Satıyım sna :))))

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi izlemek kalıpları öğrenip sonra full kelime ezberlemek

0|0
    0|0
  • İngilizce dublaj türkçe altyazı film veya dizi izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en iyisi alt yazılı dizi izlemek aç bir sürü yabancı dizi altyazılı şekilde izle daha sonra alt yazıya ihtiyacın bile kalmayacak belkide birde eline bir sözlük al o sözlük sürekli yanında olsun canın sıkıldıkça oku boş zamanlarında oku kelime haznen genişlesin alternatif olarak birde dil kursuna gidebilirsin :)

0|0
    0|0
  • ingilizce alt yazılı film, dizi izlemeni tavsiye ederim kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...