Arabesk müzik itici mi sizce?

Yahu bayılıyorum arabesk müziğe. (Rap felan değil ). Yani bildiğiniz azer bülbül, müslüm gürses, ebru gündeş , orhan gencebay , ferdi tayfuru pek sevemedim. Hep çok itici , amele , kaba saba insan gibi görünmekten korktum ve gizledim. Arabesk ve fantazi müzik hakkında düşünceleriniz neler , bu tarz dinleyenler hakkındaki düşünceleriniz neler?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben sevmiyorum ama bazı tarzı sırf arabesk olan var ki karakteri ve tipi çok hoşuma gidiyordu :) Çaır gözleri, bugday teni vs.. Ama yine sevmiyorum. Ha bazen arabeskin iyi gittigi zamanlar oluyor ama asıl tarzım elektronik ve trance müzik. Çoğu kişi ne oldugunu dahi bilmez gider pitbull rihanna LGaga dinler -,-

0|0
    0|0
    • İlginç müzik için değilde sözler için dinleyen biri olarak yabancı tarz pek sarmıyor beni yahu :) ed sheeran var bir give me love diye müzik ses vs hoşuma giden yabancı.

• trance. flygroup. st

buradan herhangi birine tıkla, sonu mp3 olanları dinle bakalım sevecek misin?

Mesela;(kopyala adres cubuguna)

trance. flygroup. st/Julian_Vincent_feat_Cathy_Burton-No_End-(SPC050)-WEB-2009-SSR/

• . ne tarzımdan ne yaşımdan dolayı insanların dinlediğime inanamadığı müzik türüdür arabesk benim için. müslüm gürses, orhan gencebay ve tanıyanınız tanır esengül.

0|0
    0|0
  • Bence abartılı bir müzik tipi, ya kadını sevmiyor onun için ölüyor gibi düşün. Ben kendi çapımda hiç hoşlanmam arabeskten. Dinleyene saygım var ama

0|0
    0|0
    • Ahahahah :) kadını sevmiyor onun için ölyor gibi düşün harbi iyi bir benzeetme ile anlattın ;) doğru biraz yani. Ömür laylaylom onu sevim o vermezse ona gideyime döndüğü için , arabesk ondan koruyor dinleyicilerini. Ondan ona atlama birini sev öl diyor. Ortam çocugu olmaktansa ne bileyim mantklı grliyor bana arabesk

• Ya işte hayatı aşırı ciddiye alma var orada da o hoşuma gitmiyor mesela ben duygusal biri değilim tamam mı gelicen takılcaz eğlenicez falan sonra biter geçeriz ama arabesk bu kız tipinden nefret ediyor ve onu yüzünden sürekli acı çekiyor :D lan bağlanmayalım ne olacak yani :D

• İnş. Aldatan bir eşin olmaz ne diyim.

• Neden bilmiyorum küçüklükten beri Ferdi Tayfur a çok saygım var. İtici , amele , kaba saba insan gibi görenler utansın. Anasının karnından Mozart dinleyerek çıkmış haspam

0|0
    0|0
    • Mozartla doğmasa bile sadece insan sesininve tribin ön planda olduğu. Zamanında jilet konserleri düzenleyen insanların genel olarak bulunduğu müzik tarzı yani itici görenlerde normal karşılarım yani. Sürekli bir melankonik bir taarz yani kabullenmek lazım 😬

Erkekler Ne Diyor 3

• herkesin müzik zevki farklı sen ondan zevk alırsın ben başka müziklerden bana göre güzel değil o müzikler ama o şarkıları dinleyen bir kişi hakkında yanlış bir şey düşünmeye de hakkım yok tabi ki de. herkes aynı müzik türünü seçecek diye bir kaide de yok.

0|1
    0|0
    • Tabiki canım. Adam yabancı müzikten hoslanır normal karşılarım ama genel olarak bir ön yargı var arabeske o yüzden diyorum :)

• evet farkındayım. ama kimse, kimsenin zevkine bir yargı oluşturma hakkı yok. İnsan neyden mutlu oluyorsa ona yönelmeli. :) ön yargısı olan da kendi işine baksın.

• İtici hayattan bezdiren alkol alışkanlığı yapan katil olunmak. için zemin hazırlayan bir müzik tarzı sevmem

0|0
    0|0
  • İtici değilse de çekici hiç değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...