Herkes fiziksel olarak değişmek istiyor ama ben bilgi istiyorum. Neler yapabilirim?

Benim güzellikten yana sıkıntım yok. Güzelim ama bilgi olarak kendimi boş hissediyorum. Kitap falan okurum belgesel izlerim ama hep daha fazlasını isterim. Sizden ricam güzel siteler var mı, bilgili yazılar olan. Ya da bak şu alanı incele öğren dediğiniz bir alan. Çoğu konuda kültürlü, bilgili olmak istiyorum. Bilgi yoksa boş insan gibi hissediyorum kendimi.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle gündeme dair bilgi edin. Bunu sağlamak için haberleri izle ve gazeteleri oku.
    Ayrıca güncel bazı televizyon programlarını izle. (Aykırı Sorular, Burada Laf Çok vb vb )
    En çok keyif aldığın ve beğendiğin konuyu seç ve o konuya yoğunlaş. Onunla ilgili her şeyi takip et. Eğer uygulanabilir nitelikteyse pratik olarak bunu gerçekleştir.
    Kitap okumaya devam et.
    Son olarak ciddi ve başarılı yapımları izle.

0|0
    0|1
    • İlaveten beğendiğin türde dizileri izle. İzlediğin her bölüm, her replik ve o an çalan her şarkı senin için birer birikim olacak.

• Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• insan zaten okudukça ve izledikçe zaten neyi ne kadar bilmediğini, bilgisizliğini farkeder. kendini boş bir teneke gibi görür benden sana tavsiye sitelere değil kitaplara yönel.. en kıyıda kalmış, en az okunan en tozlu rafın en köşe kitaplarını seçmen bu seni bir bilgeye çevirebilir :)

0|0
    0|0
  • Bol bol roman oku kültürün gelişsin konuşma tarzın neye ne zaman nerde ne yaşanmasını ogren

0|0
    0|0
    • Kitap okurum dedim zaten ama yetmiyor

• Anlamıyorum mu dedim? Daha çok bilgi diyorum

• Dur davul caliyom :D başkasından al bende sana bilgi gercek gibi göz var mı

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaradan'ın ilk emri 'Oku' ise uygulamak farzdır...

0|1
    0|0
Yükleniyor...