Türkiye'de nereyi gezebilirim?

Arkadaşlar ben Rusya'da yaşıyorum (annemin Rus olması sebebi ile) ama Türkiye'ye gelmeyi düşünüyorum nereleri gezmemi önerirsiniz yardımcı olursanız sevinirim :)

0|0
320

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle Eskişehire gelmelisin burası bir Avrupa şehri gibidir Venedikte ki gibi porsuk çayında gezebilirsin Türkiyenin 1 numaralı öğrenci kentidir birçok arkadaşın olabilir ayrıca 2 senedir Türkiye İstatistik Kurumu tarafında Türkiyenin yaşanabilir en güzel 2. kenti seçiliyor geçen sene ise Türkiye Kültür Başkenti seçildi :) Memleketim ya :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• İstanbul kapadokya, mardin (eski evler), kuş cenneti, antalya, trabzon sümele manastırı, ağrı doğubeyazıt (ağrı dağı, ishakpaşa sarayı), pamukkale travertenleri, şanlıurfa (peygamberle şehridir), van a gel van gölü iyidir, İzmir antik efes kenti var varda var...:)

0|0
    0|0
  • önceliğim istsnbul olacak heralde istanbula en büyük zamanı ayır derim. tarihi manzarası eğlencesi her şeyiyle bir kokusunu al istanbulun. dsha sınra ege tarafına gitmelisin o kadar çok yer varki senin seçimlerine baplı :)

0|0
    0|0
  • Rizeyi gez kanks

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin her yeri gezilecek güzellikte. Özellikle Karadeniz İstanbul Bursa Şanlıurfa. O kadar çok gezilecek tarihi ve doğal güzellikleri olan yerler var ki.

0|0
    0|0
  • yazlık yerler belli zaten antalya , İzmir taraflarına gidebilirsin. bu daha çok senin nelerden hoşlandığına göre değişir. doğayı seviyor isen karadeniz tarihi seviyor isen çanakkale eğlenmek istiyor isen antalya ya da İzmir tarafları işte

0|0
    0|0
  • bursa, istanbul, İzmir

0|0
    0|0
  • Я могу быть вашим личным гидом.

Demezsem olmazdı :)

Türkiyenin her yeri gezilesi ama Antalya-İzmir-Mersin-Ankara-İstanbul-Trabzon

Buraları gezmeden sakın ölme.

0|0
    0|0
  • İstanbul, Kadadokya, Pamukkale, İzmir, Bursa, Konya, Antalya

0|0
    0|0
    • En sevdiğin yer?

• İstanbul! Ben olsam ilk İstanbul'u güzelce gezerim...
      Sonra Kapadokya'ya gidebilirsin..
      veya Pamukkale'ye gidip sonrasında deniz kenarı olan ünlü bir yere geçiş yapablirsin.

• Teşekkür ederim çok Saol ;)

• Ne tarz yerlerden hoşlandığını bilmek lazım ki zevklerini bilmek lazım felan yardımcı olabilmek için :)

0|0
    0|0
  • İzmir'i gör derim

0|0
    0|0
  • kardiş gel istanbula daha iyi yer bulamazsın. oradanda tekirdağa gel. çok güzel tarihi mekanlar var.

0|0
    0|0
  • istanbula 1 ay ayırmanlazım:)

0|0
    0|0
  • Seyehat Ile İlgili Dergileri/Siteleri Karıştır Biraz. Gezilecek Yer Çok..

0|0
    0|0
  • Ağrı dağına çık sonra ağrı dağından uçtum çayır çimene düştüm dersin:)

1|0
    0|0
    • Şaka maka bir yana ağrı dağına çık ordan İshakpaşa sarayına gidersin (dünyada içten ısıtmalı kalorifer sisteminin kurulduğu ilk yapıt) ordan vana git Van Gölü canavarını görürsün :)

• Haha pek bana göre değil sanki ama yinede Saol :))

• Kaç günlük bir plan bu

0|0
    0|0
  • samsuna gel burdan girersin turkiyeye :)

0|0
    0|0
  • Amasrayı yani memleketimi gezmeni tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Selam,
    Karadeniz'i öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...