Eurovision desem düşünceleri alabilir miyim?

Siyasi tavırlar,Favori ülkelerinizin durumu,Can'ın durumu,bugünün geyikleri,Ninelerin ilk 3e girmesi,israilden 1 puan almamiz ... Düşünceleriniz ?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• 7.mi olduk.. canın kariyeri adına üzüldüm

0|0
    0|0
    • Can röportajında ''yarışmaya girdim çünkü kaybedecek bi kariyerim yok''dedi çok alçak gönüllü yahu bu çocuk :)

• Oy yazik kyaman

• ne bekliyordunuz ki?

0|0
    0|0
  • 7.olacaklarini tahmin etmistim:)

0|1
    0|0
  • İsrail bize puan verse ne olur vermese ne olur?İlk 5'e girmeliydik performansı harikaydı hadiseyle karşılaştırdığımızda.Herşeye olduğu gibi Müziğede siyaseti karıştırdılar pes artık.Ama olsun CanınSağOlsunCanBonomo :)

0|0
    0|0
  • "siyasi tavırların arkasına sığınan israil Can Bonomo ya 1 puan vererek bugünün geyiklerinden olan Ninelerin ilk 3 e girmesine neden oldu " derim .d.d

0|0
    0|0
  • Nineler adına sevindim.Öbür tarafa gitmeden bir başarı kazandılar:))Can Bonomo'nun şarkısını beğenmesemde o kadar kötü şarkılar vardı ki ilk üçü hakettiğini düşünüyorum.İsrail o bir 1 puanı müsait bir yerine monte etseydi keşke dedim.

0|0
    0|0
    • Tüm ülkeler soyvet rusyadan kopma olduğu için buralarda rusya,yoksa ilk 10a bile giremez :)

• Komşu yalakalığı bence:)) Olsun nineler gitmeden bir gün yüzü gördüler:)

• bütün ülkelerin puan vereceği yerler biliniyordu zaten müzik falan bahane baksana sunucu bile daha söylemeden direk soylüyordu puanın nereye gideceğini yapmasınlar bence saçma

• gemimizi batırdı geberesiceler

1|0
    0|0
  • amaaan

0|0
    0|0
  • O degilde italya 'dan puanlari veren adam cok karizmatikti.

0|0
    0|0
  • erozyon- toprak kayması , eurovizyon-toprak kayırması aynen böyle oldu.

0|0
    1|0
  • mor ve ötesi gibi profesyonel bir grup katıldığındada 7. olmuştuk can bonomo amatör olmasına rağmen çok iyi bi puan bence bide israilden 1 puan almamız şaşırtıcı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben oyumu isveç'e verdim.azerbaycan'a vermeyi düşündüm ama isveç'in hakkını yemek istemedim.İsveç zaten başından beri favorimdi.bu soruya da yazdım bakabilirsiniz link başka bir şarkı 1. olsaydı hatta isveç birinci olsaydı ama çekişmeli geçseydi sürpriz olurdu benim için isveç'in şarkısı çok ağır basıyordu.bir tarafta o diğer tarafta diğerleri gibi yani eurovision'da yarışacak kalitede değilde dünya listelerinde 1 numarayı zorlayacak bir şarkıydı hakettiler kazandılar.bizim şarkıya gelince çok saçma şarkılar vardı onlara göre bizimki fena değildi 7. olmamız normal hakettiğimiz bir sıra bence

0|1
    0|0
  • Önceki yorumlarımda da dediğim gibi ilk 10a girersek 2 rekat şükür namazı kılmak gerek. İsveç 1. rusya 2. söylemlerim. Hepsi tam anlamıyla tuttu. Ne oluyo lan müneccim miyim yoksa ben :)

0|1
    0|0
  • harbiden baydı artık, yarın 50 soru daha gelir eurovisionla ilgili, bunuda atlatacaz az kaldı.

0|0
    0|1
  • jüri olayının tekrar devreye girmesi bizi etkiledi

0|0
    0|0
  • o değil de ispanya'dan puanları veren kadın çok güzeldi ..

0|0
    0|0
  • alt tarafı eurovision..abartmaya gerek yok..millet dalga geçiyo artık..nineler dedeler gönderiyo.. :)

0|0
    0|0
  • üzgünüm ama : Fk of Europe

1|0
    0|0
Yükleniyor...