Heykelcilik Nasil Bir Sanat Sizce?

3 yildir heykelcilik yapiyorum hobby olarak ve gercekten diger sanatlardan cok farkli bir ruhu var. Musicle de ilgileniyorum ve en cok music yapmayi seviyorum ama music ruhu (musician da cok oldugu icin) cok kiside var zaten. Ama heykelcilik daha az ve ruhu da cogu insanda yok. Biraz literaturele ilgili de bir ruh, biraz da philosophiayla ilgili bir ruh. General olarak sakin ama sinirli insanlar yapiyor. Benim arkadaslarim oyle yani:) Sizce nasil bir sanat?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası heykel dediğimiz anda Antik Yunan sanatı ve Romayı anımsıyorum... o muhteşem roma heykelleri. Çok uğraş ve emek istiyor en önemliside yetenek olmalı eski çağlardaki yunan ve roma heykel ustalarının eserleri muhteşem ve çok etkileyici günümüzde bunları göremiyoruz acı tarafı olsa gerek

0|0
    0|0
    • Evet. Haklisin. Benim icin de bu cok kotu gercekten cunku ogrenmek istiyorum ama bunu ogretecek kadar iyi bir professional yok ve America'da yasiyorum ve bilim, sanat icin insanlar cok ugrasiyor ama heykelcilik cok az var dunyada ondan America'da bile yeterli para yok bunun icin okullarda.

• okullar asla yeterli olamaz Anadolunun (kapadokya gibi) bazı yerlerinde heykelcilik , tahta oymacılığı ya da demir işlemciliği yapan aileler var ve nesillerdir devam ettiriyorlar, çocukluktan ölümlerine kadar nu sürüyor. Heykelcilikte eğitim böyle olmalı ustadan öğrenilmeli diye düşünüyorum

• Evet ama onlar da bir Yunan ya da Roma tarihten cok uzak.

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaratici, ilgi cekici, cocuksu

0|0
    0|0
    • Cocuksu mu? Bilmiyorum:) Ama bence degil. Bir cocuk icin fazla hard.

• Siradan olmaz. Bu sadece general bir dusunce baska seyleri de olmasi gerek tabi

• Her zaman bir istisna vardir.

• Ama o muzik :(((

0|0
    0|0
  • Türkçen iyi değil mi? :)

0|0
    0|0
  • Sanatin her dali guzeldir

0|0
    0|0
  • Çok iyi :)))

0|0
    0|0
  • music onemli tabi. Ozellikle music ama, muzik degil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ülkemizde put sayılıp, yıkıma ve şiddete uğrayan nacizane bir sanat dalıdır.

0|0
    0|0
  • günah cok günah bunlar hep putculuk hemen dön :) bilmiyom hacı bn hiç anlamıyom su heykellerden bizim ünv baştan asağı heykellerle dolu

0|0
    0|0
    • :) Bizim project vardi universityde o zaman bizim university de oyle olmustu:) Onun icin calisiyoruz ama quality bir heykel icin cok zaman gerek

• sen nerelisin kardeş :D
    neyse heykelcilik güzel ürün ortaya koyuyorsun sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...