Eurovision hiç ama hiç adil değildi! Siz ne düşünüyorsunuz?

Bosna Hersek sırbistana oy verdi kıbrıs türkiyeye oy vermedi meğer türkiyenin tek dostu azerbaycanmış 7.olduk ne düşünüyorsunuz?

0|0
15|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu konuyu görmekten sıkıldım artık . Siyasi ve Politik ilişkiler bunlar , henüz anlayamadınız mı ? Puanlamayı izleyemedim fakat az çok hangi ülkelerin kaçar puan verdiğini tahmin edebiliyorum . Üzerinde ay yıldız bayrağı taşıyan bir millet , her yarışmada bize zaten 12 puanı veriyorlar .

Bu konuda adaleti suçlamak yerine , kendi milletimizi suçlamalıyız . Ne ekerse insan , onu biçermiş . Bkz ; Eurovision !

0|0
    0|0
  • Yahu düşman kazanmaya ne kadar meyillisiniz vermediyse vermedi arkadaş, savaşmı çıkartalım çokmu büyük birşey bu verse ne olur vermese ne olur.

1|1
    0|0
  • ne adil değil ya? sen hayatında can bonomonun albümünü alıp dinledin mi hiçte bide can bonomoyu savunuyosun? şarkımı söyledi o yani şimdi o ? bırakın allah aşkına duygusal davranmayı ya isveç çok çok haketti zaten birincliği.

0|1
    0|0
  • Bu oy verme sistemi tamamen adam kayırma üzerine kurulu olduğu için, ben pek de kim kaçıncı olmuş bakmıyorum.. Şarkıya bakmıyorlar ki :/ bizim şarkı da güzeldi yani allah var benim hoşuma gitti

0|0
    0|0
  • helal olsun ben ilk ona bile giremez demiştim şimdi bu sorudan sonra şüphelenmeye başladım bencede hiç adil değil ilk ona girmemesi lazımdı

0|0
    0|0
  • iyi oldu sevindim 7ci olmasında, can bonomo kimm yaaa, can bonomo kimm bi söylesenize? daha düne kadar kimse tanımıyordu? TRT torpil yaptı çıkardılar bunu, canda kendini iyice havalara soktu bulutlarda uçuyodu zaten, böyle yaparsan böyle olur işte, çizerler böyle adamı.

0|0
    1|0
  • salak ülkelerin salak insanlarının izlediği dünyanın en kötü şarkılarının yarıştığı bir organizasyon işte..milli dava yapmaya hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • şarkı zart zurt gibiydi aynı, diğer ülkelerin şarkılarını dinlemedim, bonomonun şarkısı ancak barda amatör grupların bişeyler yapmaya çalıştıkları şarkılara benziyordu, sertabın şarkısıyla arasındaki farkı duymak bu kadar zor mu,

0|0
    0|0
  • Bu hep böyleydi zaten.

0|0
    0|0
  • Liseli oldugunu bu kadar caktırma . o kıbrız dedıklerı yer rum kesımı onler KKTC ni tanımadıkları için sadece Kıbrıs diyorlar :)

0|0
    1|0
  • şarkı zaten güzel değil siyasette giriyor işin içine. eurovısıonda adil bir platform bulamazsınız. sertap ERENER'de 1. oldugunda öyledi.

0|0
    0|0
  • saçma sapan bir yarışma 1. olsan ne olmasan ne. Bizi yansıtan birşey bile yoktu can bonomoda.

1|0
    0|0
  • en azından her sene ilk 10 dayız olaya öyle bak :D ama siyasi olaylar var

0|0
    0|0
  • İsrail'den 1 puan aldık. Daha ne olsun?

0|0
    0|0
  • ne zaman adıldı ki sıyası oyunlar donuyor ?

0|0
    0|0
  • sınır komşuları birbirine

0|0
    0|0
  • en kötü 4. olurduk siyasi verilen dostça verilen oylar olmasa idi...

0|0
    0|0
  • iyi başarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.Her sene böyleydi,oylama sistemi değişmedikçe de böyle olacak.En çok komşusu olan,siyasi ilişkileri iyi olanlar 1. olacak.

1|0
    0|0
  • göz işareti bu kez işe yaramadı ha?;)

0|0
    0|0
  • 4. olmalıydık ya :(

0|0
    0|0
  • günaydın... ben demiştim 7. olcaz diye .. o çok büyüttüğünüz ruslar bile günahını vermedi sonuncu olsakta şaşırmazdım

0|0
    0|0
  • Türkiye nin dostu felan yok arkadaslar hepsi çıkar peşinde haksızlık güzelim şarkı 7. oldu ya

0|0
    0|0
  • Dostu degil kardesi :)

0|0
    0|0
  • cok bile.

0|0
    0|0
  • beklenenden cok daha iyi oldu bence,

0|0
    0|0
  • herkezz hakettiğini aLırr...tkılma..!

0|0
    0|0
  • Katılan da akıl yok zaten..

0|0
    0|0
  • Ne zaman adil oldu ki bu yarışma? Nenelere sahip çıgalım ama :(

0|0
    0|0
  • Agliyorun.şu an.sinirden.yha:(((((((,

0|0
    0|0
  • ulan o değil de estonya!

0|0
    0|0
  • gıbrıscık niye oy versinki bize rum kesimi veriyor oyları zaten onlara kalsa günahlarını vermezler

0|0
    0|0
Yükleniyor...