Eurovision sorusu: Hani eurovision'u bir tek biz önemsiyorduk?

Evet baktım şimdi twitter' dan avrupa ülkelerinin gündemlerine, hemen hemen hepsinin birinci gündem maddesi eurovision, en başarısız ingiltere dahil. Kim uydurmuş yok avrupa ilgilenmiyor diye?

Güncellemeler:
Bir de bu eski yugoslavya ülkeleri bölündükçe ayrı ülke oluyorlar yahu. Bunlar 10 yıla kadar bölünmeye devam ederek git gide daha fazla puan kaplıyorlar bir bunları bir de şu andorra, san marino malta falan bunları bir kabul etsinler. Toplasan 1 milyon etmez nüfusları vay arkadaş -,-

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, doğru olan cümle şu esasen; ne kadarg*tadam var bizim ülkede arkadaş! Ben önemsiyorum arkadaş, onlar önemsemiyor da herkes komşu kayırmaca oynuyor öyle mi? Ayrıca önemsemiyorlar da mı Patricia Kaas'ları, Engelbert Humperdinck leri hatta Elton Johnların Adelelerin de isimleri geçti. Yani kraliçenin Sir ünvanı verdiği bir adamın yarışma adayları arasında ismi geçiyor ve İngiltere önemsemiyor öyle mi? Hayır efendim; Türkiyede haddinden fazla gött var!

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Ninelere asik oldum<3

0|1
    0|0
  • erol köse uydurdu bizzat takip ettim 5 ayrı ülkeden arkadaşıyla konuşmuş onların haberi bile yokmuş bizde erolun yabancısıyız D:

0|1
    0|0
    • bragallasen tek tek hepsine baktım 2 tanesi hariç hepsinde birinci, o 2 tanesinde de 2. sırada. Zaten diğer başlıklar da genelde onlarla ilgili ne yani sadece twitter kullanıcıları mı takip ediyor.

• erol amca diyorki #nediyosako :D

• evet ya vay arkadas vay

0|0
    0|0
  • na na na nannirinini naaa <3

0|1
    0|0
  • ben dedim gibi sanki? dememis de olabilirim, dedim mi ki? aslinda zaten

0|1
    0|0
  • herkez ülkesine düşkündür herldee nmser

0|1
    0|0
  • onemsemıyorlar dogru canım ben tatıle gıttıgımde ne kadar yabancıya sorduysam eurovısıonu takıp etmedıklerını soyledıler sadece dunya starları ıle ılgılılerorda hukumet falan onemsemıs ola ılr ama halk onemsemıyor sadece cok kucuk bı kesım onlarda yarısmayı ızlemeye gıdıyor ya da oy verıyor gerısının umrunda degıl anca bız turkler kendımızı yıyoruz yarısmaya haddıden fazla deger verıyoruz

0|0
    0|0
    • e bütün twitter da 1. gündem maddesi idi bütün avrupa ülkelerinde ama sadece twitter kullancıları mı izliyor yani

• halk pek onemsemıyor ınanmazsan moche ye sor o fransada oturuyor sana soyler

• ingiltere de başarısız oluyor diye önemsemiyordur

0|0
    0|0
    • önemsiyor gayette her yıl sonlarda olmasına rağmen. Birinci gündem maddesi buydu az önce

• Turkler kadar abartan yok. Ana habere gundeminde yok en.azindan.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kazansak ne kazanmasak ne avrupa ilgilense ne ilgilenmese ne avrupayamı bakıp pozisyon alacaz sanki kazanınca şeysimiz uzuyor

0|0
    0|1
    • şahsen bir daha ülkemde yapılmasını istiyorum, gidip bizzat izlemek için bir şansım olsun istiyorum yurtdışında izleyecek ya da bilet bulacak durumum yok. Problem?

• Benim için problem yok gidebilirsin efferin

• yerim eurovisounu bu kadar saçma bir yarışma görmedim.

0|1
    0|0
  • Seviyorum izlemeyi. Olayı vatan, millet, sakarya boyutuna götürmüyorum. Bu da bir eğlencedir sonuç olarak. Elin Avrupalısı sevmiş veya sevmemiş umurumda olmaz. İşkembe, kokoreç, kelle paça da sevmiyorlar. Biz de mi sevmeyelim?

1|0
    0|1
    • Oylaması güzel, 12 points goes toooooo Turkey <3

• İzledim ama aklımda tek kalan İrlandalı so gay iki herif. Parçanın sonunda da ıslattılar kendilerini. Sanırım oralarda duşta ıslanarak şarkı söylemek yeni moda oldu.

• agfshdhjhhfkkgjk so gay gerçekten :(

Yükleniyor...