Hayatınızdaki müziğin değişimi nasıl oldu?

Arkadaşlar ben ergenken Sürekli Rap takılırdım yerli yabancı farketmez tabiki linkin parkı bulana kadar Sizinden oldumu böyle değişiklil heleki şu encore numb bitiyorum :) link

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• ben halen frank sinatra,ismail yk,iron maiden,neşet ertaş,kalmah, orhan gencebay,demir demirkan, nsync, oya bora yı aynı listede barındıran bi bünyeye sahibim

0|2
    0|0
  • kulağa hoş gelen herşeyi dinlerim ben yeri gelir arabesk yeri gelir metal sadece bi tür müziğe aşık değilim

0|1
    0|0
  • bir arabesktir gidiyorum kim ne derse desin

0|1
    0|0
  • Linkin Park hastasıyım ergenliğimde de onu dinlerdim :))

0|1
    0|0
  • Muzik tarzim hep ayni. Hep pop. Ayrica anlamadigim dildeki sarkilari pek dinlemem.

0|1
    0|0
  • herşeyi dinliyordum halaa herşeyi dinliyorum nasıl bir zevk varsa bende yada yoksa mı demeliydim

0|1
    0|0
  • ilk dinlediğim müziklerde en çok yer kaplayan kral tv de çıkanlardır sanırım. lise bitene kadar böyleydi. 2 sene önce, bir vize haftasında sıçtın mavisini görmenin buhranı nedeniyle bir arayıştaydım ve balarısı ahmet ile tanıştım. biz heybelide şarkısı beni sarhoş etmekle birlikte mızıkayı sevmeme sebep oldu. o andan sonra ne dinlediğime dikkat eder oldum ve bir çok değişimden geçerek en son klezmer türüne değişik bir sevgi besler oldum. saygılar.:)

0|1
    0|0
    • yalnız nerden nereye. başlangıç feciydi, zevksizdi, saçmaydı ama hiç alışık olmadığım güzel müzikleri dinleyebildim. sıçtın mavisinin hayatımdaki önemi işte. onun sayesinde resim çizmeye bile başlamıştım da yeteneksizliğim el vermedi. teşekkürler mavim, ben bile kendime bu kadar yardımcı olamazdım.:S

• ben poptan girdim rap'e geldim şuan metaldeyim :D hadi hayırlısı

0|1
    0|0
    • Linkin Park dinle :)

• şüphesiz..mükemmeldi.

• kesinlikle (: beğendiğine sevindm

Erkekler Ne Diyor 10

• Çocukken: link

Ergenken: link

Gençlik: link

1|1
    0|0
  • Her türlü müziği dinlerim

0|1
    0|0
  • "teyzem (anne/2)" bana bebekken ninni diye link bunu iteliyormuş.o gün bu gün tarzım değişmedi.ama kafam çok güzelken link dinlerim elimde a box of chocolate.

0|0
    0|0
  • Ben 12 yaşındayken falan rap dinlerdim. Sonradan alternative rock, gothic rock, nu metal, trash metal, blues gibi şeyler dinlemeye başladım. bunlara da 13-14 yaşlarında geçtim. O yaşlardan beri hiç rap dinlemiyorum ve bu saydıklarımla ilgileniyorum :))

0|0
    0|0
    • Nu metal iyidir iyi Linkin <3

• Linkin Park da dinlerim :) Dediğin gibi iyiler. In The End çok hoşuma gidiyor mesela onların parçalarından :)

• rap rep ne ergenlikte dinledim nede şimdi, ergenlikte daha çok arabesk slow takılyordum, şu an ise best fm dinliyorum genelde, arabeski eskisi kadar dinlemiyorum , hafif slow, slow iyidir.

0|1
    0|0
  • arabeks rap harici ne olursa dinliyorum

0|1
    0|0
  • ben arabesk rap dısında hepsını dınlerım hos olan...her zaman boyleydi...

0|1
    0|0
  • Burak Kut Yaşandı bitti ile başlayan rock serüvenim halen devam ediyoree

0|1
    1|0
  • Ortaokulda Alman bir arkaşıma "Ne dinliyorsun. Ver bakim şu kulaklığı." dememle birlikte piyasaya bu şarkıyla sert bir giriş yaptım. link

1|0
    0|0
  • senin yaşalrında slow arada crematory tarzı şimdi slow ve türkü azda klasik müzik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...