Death Note izleyenler, Death Note sizin elinize geçse ne yapardınız?

Biraz detay lütfen. Nereye saklardınız? Yakalanmamak için nasıl planlar yapardınız? Mesela öğrenciyseniz sadece ders olmayan saatlerde öldürmeniz öğrenci olduğunu anlamalarını sağlar. Bunu nasıl engellerdiniz? İlk kimi öldürürdünüz? Kira gibi adaleti sağlamaya çalışır mıydınız yoksa eğlenmek için mi öldürürdünüz? Yakınınızdakileri öldürür müydünüz? Ben insanları şok etmeyi severim mesela, kalabalık önünde olan birini öldürüp olan biteni kenardan izleyebilirdim. Göz takasını yapar mıydınız? Gece su içmeye kalkınca karşınızda beliren Shinigami'yi görünce kalp krizinden gitmemeyi nasıl becerirdiniz? Öldürmek için hangi yolu kullanırdınız? Sadece kalp krizi mi yoksa kendi tarzınızı yaratır mıydınız? Ölümlere uzun senaryolar ve detaylar ekler miydiniz yoksa sadece Mehmet Yılmaz - Kanser yazıp bırakır mıydınız? Taksim Burger King'in önünde seppuku yapmak gibi değişik ölümler yazar mıydınız? Merhametli olur muydunuz yoksa acı çektirmeyi mi tercih ederdiniz? Bir günde ortalama kaç kişi götürürdünüz? Eğer Kira'nın yolundan gidiyorsanız, gerekirse ailenizi öldürür müydünüz? Shinigami'nizle nasıl ilişkiler kurardınız?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Death note benim hayatımın aşkı :D açık net :D Sorulara gelince kesinlikle senin dediğin gibi kalabalıkta öldürür tepkileri seyrederdim. Zevk için öldürürdüm. Ortalama IQ altındaki nerdeyse herkesi öldürürdüm. Cani olsun zeki olsun :D Herneyse defteri saklaması çok uğraştırıcı olurdu. En iyisi yapraklarını bölüp kütüphanedeki kitapların arasına saklardım. farklı farklı kitapların arasına katlanmış bir sayfa ama kütüphanenin çok büyük olması gerekir. Kütüphaneye koyma sebebim evde nereye saklarsan sakla bulunabilir. Yaprakları bölme sebebim birinin eline geçerse talimatları okuyamayacağı için normal bir kağıt sanmasını istemek. Devlete gözdağı verirdim kesinlikle. Bazı insanları ölümünü canlı bomba olarak yapardım, yanında daha çok kişiyi götürsün :) Ardından toplumda kaos hakim olana kadar durmazdım. Ta ki insanlar devlete başkaldırıp Bir kurtarıcı için yalvarına kadar :) Tüm milletvekillerini öldürürdüm, istinasız :D Resmileri sevmiyorum arkadaşım :D

Ayrıca ben shinigamimi bundan istiyom :D : www.google.com.tr/search

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk sıraya imralıdaki caniyi yazardım o kesin.. Geri kalanınada hapishanedeki teroristleri

0|0
    0|0
  • çocuk tecavüzcüleri. öncesinde yere düşen sabuna basmaları için gerekli notları da yazmak lazım.

1|0
    0|0
  • L ölünce çok pis sövdüm senaristlere. ondan sonrada izlemedim daha

1|0
    0|0
    • L ölünce dizimagte Sizide animenizide s... yim diye küfür etmiştim sonra banlandım :D

• benim gözümde yagamiden daha değerliydi

Kızlar Ne Diyor 2

• önce bir elma bahçesi alırdım :D kira gibi olamazdım ben istesem de, evrensel ahlak olmadığı gibi evrensel bir adalet sistemi de yok, kendiminkini de dayatamazdım kira gibi cesur olup. sanıyorum yani. ciddi bir soru bu, iyi düşünmek lazım :)

1|1
    0|0
  • Hastanedeki acil cerrahinin sorumlu hemşiresini öldürmekle başlardım işe. Öyle herkesi öldürmezdim merhametliyimdir. Ama iyi bir öldürme planı yapardım şimdi aklıma gelmiyor. Ailemi öldürmezdim. Shinigami'yi görünce muhtemelen kalp krizinden giderdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...