Can Bonomo'nun performansını beğendiniz mi ?

bayıldım ben :| bayıldım ben :| bayıldım ben :| bayıldım ben :| bayıldım ben :|

Güncellemeler:
112 puanla 7. olduk

0|0
38|39

En İyi Erkek Görüşü

• başından beri söylüyorum.on numara parça,on numara müzisyen.performansı da gayet güzeldi.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• iyidir iyi

1|1
    0|0
  • güzel güzel beğendim ama hermzanki gibi siyaset girdi işin içine standart eurovision puanlması oldu dış mihrakların oyunu bunlar bence dahada iyi puan gelebilirdi ama işte (-_-)

2|1
    1|0
  • 1. kesinlikle isveç olacak, olmak zorunda. üzülerek ama samimice soylemek gerekirse, can bonomo sonuncu olursa şaşırtıcı bir durum olmaz.Benim sıralamam

1. Sweden, 2. Russia, 3. Serbia, 4. Moldova, 5. Italy,

6. Greece, 7. Cyprus, 8. Macedonia, 9.Romania, 10. Ukraine.

1|0
    1|2
  • performansı güzeldi bence ama şarkı kötü o yüzden daha fazla yapacak bi şey yok, o şarkıya ancak bu kadarı olurdu...

0|0
    1|0
  • Beklentilerimin üzerinde bir performans sergiledi . Görsellik önemliydi ve sahneyi doldurabildi . Şarkısı da güzel olunca 7.lik hak edilen bir yerdi . Üst sıralarda olabilirdi tabi ki .

Fakat konunun Politik boyutuna baktığımızda ;

Şarkıcının Yahudi , Şarkının İngilizce ve Arka Planda Hac İşaretinin olupta , yarışmaya Türkiye olarak katılmak üzüntü vericiydi .

0|1
    1|0
  • Can Bonomo bu şarkıyla birinci olsaydı eğer, Ajdar Grammy ödüllerinin hepsini toplardı..

sonuncu olmasını bekliyordum..bence Bonomo yedinciliğe sevinmeli..

1|2
    2|2
  • Rusyaya KArşılık

İzdivaç Programındaki Evlenmek İsteyen Dedelerimizi Çıkarmalıydık ...

Hiç Değilse 3. Olabilirdik

Rusya ninelerinin ardından ...

0|0
    1|0
  • Hiç bi halt olmıcak görürsün

0|0
    1|0
  • can bonomo iyiydide 1. ya norveç ya da yunanistan.

1|0
    0|0
  • Rezil filan olmadık bence çok güzel temsil etti gayet başarılıydı.

2|0
    0|0
  • en çok haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yi beğendim:D

2|0
    0|0
    • ayrıca isveçteki kız aynı burcu güneş ve malta'lı oglan da aveadaki fasulyeye benziyo:D

• ben isveçe oy verdim

2|0
    1|0
  • beğenmedim. şarkı tamam biraz güzel ama performansta rahat değildi gergindi. üstünde çok büyük baskı var ve kamoyunda sevilmedi çok eleştirildi. dansçılar da hatalar yaptılar. kesinlikle kadın şarkıcılar katılmalı türkiyeden erkekler yapamıyor.

0|0
    1|0
  • İzlemedim. Eurovision nedir ki. Komşu ülkelerin birbirine 12 point verdiği sikindirik bir yarışma.

2|2
    0|1
  • Can Bonomo' yu beğenmedim ama profil resmini beğendim :)

1|0
    0|0
  • Bes kurus etmez ins en sonuncu olur .d

1|0
    1|1
  • hakettıgımız sonuc bence...

1|0
    1|0
  • KIRA¢'Inda dedigi gibi can bonomo kim bn tanImIyorum kendisi tanInmI$ birisi degil..! <<< √

1|0
    2|0
  • ne yazıkki ülke ilişkileri ön planda olduğu için performans pekde işe yaramıyor bazı ülkeler (türkiye) için...

2|0
    0|0
  • izlemedim umarım iyidir.

0|0
    0|0
  • izlemedim.

0|1
    2|0
  • Haydeee dedikten sonra kopardılar herkesi :) performansları çok güzeldi :)

0|0
    0|0
  • Bayıldım derken adam nefes nefese kaldı fark etmedin sanırım ^^ Genede ilk 5 de yerimiz olmalıydı inanmıyorum 7. olduğumuza

0|0
    0|0
  • kütük gibi insan biraz daha hareketli olur..sahneyi doldurma tabiri vardır...bol şans ne diyelim...

0|0
    1|0
  • eh ıste ıdare edr...

0|0
    1|0
  • ilkokul piyesi izliyorum zannettim.

0|0
    1|0
  • Eurovision tamamen siyasi bir yarışma olduğundan dolayı gösterilen performasntan çok dünyaya ne gbi tavizler verdiğiniz yarışıyor fazla taviz verende şampiyon oluyor işte

0|0
    0|0
  • ben demiştim ama helal olsun ilk ona girdi

0|1
    1|0
  • Lalalalay naaaaaay nanay..

0|0
    0|0
  • beğenmedim rezil etti

0|0
    4|1
    • rezillik rimirimiley de olmuştu çocuk tarzıyla gösterisiyle gayet güzeldi. sezarın hakkını sezara vermek lazım

• coşturdu salonu ne rezil etmesi ya

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 38

• benimde cok hosuma gitti.. cok heyecanliydi ama takdir edilecek kadardi yani. yahudi diye sarki inglizce diye güya sarkiya ffalan karsi olanlari yanimda costular:):) kendini cokca ispat etti.tebrikler

1|0
    0|0
  • bayıldım bende yaa ne demezsin..:/

0|0
    1|0
  • Süperdii .Genc ve tecrubesiz olmasına ragmen cok begendiim..

1|0
    0|0
  • Beğenmedim. Umarım birinci olmayız. Zira arkadaki haç işaretiyle birinci olmayı istemiyorum. O şekilde olacaksak hiç olmayalım daha iyi!

0|0
    2|1
  • "Hayyyyyyyyyyyyyyydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" kısmı ve sonrası :) salon zaten cıktıgında cosmustu bu kısımdan sonra kayısı kopardı :) Ben begendım ilk 5 garanti diyorum...

1|0
    0|0
  • iyidi ya

0|0
    0|0
  • sarki eglenceli bence bi kac defa dinledkten sonra hosuma gitmisti bide yunanistanida begendm albania cok kotuydu ama :/

0|0
    0|0
  • siyasetle sanat karisinca adalet herzamanki gibi yerlerde.

2|0
    0|0
  • fazla iyi değil ama idare eder işte işin diğer tarafını arkadaşlar anlatmış bile zaten inş. seneye adam gibi çömez birini değilde işin piri olmuş insanları gönderirler !

0|0
    1|0
    • yüksek sadakat manga gittide ne oldu ya saçmala.

• yüksek sadakat ve manga yada her kimse onlarda bizden birşey vardı en azından bunda bizden bişey yok .

• aynnynıı fikirdeyim

1|0
    0|0
  • Eurovision şarkı yarışması degil orada siyasi nedenler işin içine giriyor.

Ben gayet begendim.. bu yaşında böyle büyük bir şey oldukça iyi.

0|0
    0|0
  • aynen bende haydeeeee ksımı iyiyidi onu beğendim.şarkıyı sevmedim ama diğerleride pek parlak değildi açıkcası.1.olamayız bana göre

0|0
    0|0
  • eger farkindaysaniz turkler eskisi kadar ilgilenmiyor eurovisyon ile Almanya hayatinda bir kere bile 12 den asgi puan vermemistr bu sene 8 verdi agzim acik kaldi 2 yildir boyle gidiyor can bonomo ebnce cok iiyidi ama acidim abska bir zaman aktilsaydi sansi daha cok olurdu

0|0
    0|0
  • güzel fakat siyasi olaylar karıştı o yüzden 7. olduk daha üst seviyede olabilirdik.

1|0
    0|0
  • Ben begendim... Hayirlisi

1|0
    0|0
  • 2 oy türkiyeye attim 1 oy azeri gardaslarimiza attim vallahi degil can ajdar bile ciksa atarim malum gurbetcilerin milliyetci duygulari agir basiyor böyle konularda :))

0|0
    0|0
  • çığıran kadın yarışmacılara göre çok iyiydi hatta kareografi süperdi gemi falan yaptık alamıycaz biliyorum ama inşallah alırız :/

1|0
    0|0
  • ben zaten ilk 3 hedeflemiyordum.. 7. olmamız da iyi bir başarı bence.

0|0
    0|0
  • Gayet yerinde bi sonuç

0|0
    0|0
  • Hostu bir kac bayan dansci koyaydi eyiydi :D

0|0
    0|0
  • nefessiz kaldi ya biraz kondisyonu iyi olsaydi:D

0|0
    0|0
  • dünyanın en tatlı insanı? ♥

0|0
    0|0
  • yahudi olmak neyi değiştirir. burada müzik ve sanat konuşmalıydı ama o yahudi ne işi var orada diyenler gibi düşünen politik beyinler yüzünden her zaman adalet yerini bulmuyor. ilk 5i hakediyordu.

0|0
    0|0
  • Loreen - Euphoria hakettiği yerde.

ses,dans ve elitlik bakımından.

can da fena değildi ama ses çatallanmaları kulağımı rahatsız etti.yoksa dansları filan iyyidi.

1 olan kadın banttan okuyor gibiydi.net ve akıcı.

0|0
    0|0
  • güzeldi biraz daha hızlı soyleyeblrdı yavastı

0|0
    0|0
  • güzeldi

1|0
    0|0
  • Bayıldıkta.Bişey olmadı baksana

1|0
    0|0
  • Norveç'i temsil eden şarkıcı iran asıllı :)

0|1
    0|0
  • heyecanlıydı.. çok anlaşılıyordu ama güzeldi.

0|0
    0|0
  • Helal olsun Can'a =)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor...