4 gün tribe sokucak saatlerce ağlaticak flmler önerir misiniz?

tatile gitmyen ve sevgilisi olmayan bırı olarak kendımı kıtaplara filmlere verdim önerilerinizi beklıyoruuuuuuuuuum

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu söylemek istemezdim ama kendi hayatını bir gözünün önünden geçir bir ömür boyu ağlarsın zaten tribe girmek için kızlarda bahane nasılsa çok mühim olan onca derdin arasında hala ayakta kalabilmek varsa tabi öyle bir cevherin bize de söyle, sen şimdi dertlenip depresif olma yolundasın ama bu seferde fena dağıttım depresyondayım diye mesaj atacaksın tekrar KS ye bizde masum masum aynı şeyleri tekrar tekrar yazıp duracaz o yüzden bu senaryoyu defalarca yaşayan biri olarak sana önerim bir sirkelen kendine gel ve hayat güzel mübarek ramazandayız. Oruç tut tutma sana kalmış ama ramazanın enerjisini hissetmeye çalış motivasyon sinerji ön planda olsun. Hayat daha çekilebilir hale geliyor tecrübe edilmiştir...

1|0
    0|0
    • ya bir defol git

• awch! itiraf etmeliyim beklemediğim bir tepkiydi. Biraz motive ediyim dedim sadece, ama sen pek o yönde bile değilsin galiba, hayatta başarılar ne diyim...

Erkekler Ne Diyor 21

• Yorumları ve yorumlara verdiğin cevaplarıda göz önüne alarak sorunun, sorununun tek çözümü bence Emanuel dizileri, Biraz kırmızıdan bir noktası var ama, sana hayatı kendi bakış açısıyla öğretir. Sıkıntıların geçer, yeni bir uğraş alanın olur. Spor yapar, eve kanarak atamadığın enerjilerini atarsın, zayılamanada yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Hachiko bir köpeğin hikayesi ( Konusu aşk değil ama seni güzelce ağlatır merak etme ) :D gerçi film eski izlemişsindirde şansımı deniyim dedim.

0|0
    0|0
    • yooo izlemedim tesekkür ederm

• evet haçiko çok güzel köpegin hikayesini anlatıyo onu izledikten sonra köpek almak istedim ve erkek olmama ragmen tüylerim diken diken oldu ve aglamamak için kendimi zor tutum

• Kendını kötü ruh haline sokup aci çekmekten zevkmi aliyorsun? :)

0|0
    0|0
  • Araknafobia

0|0
    0|0
  • bende mi başlasam ki filme

0|0
    0|0
  • Before sunrise (1995)
    Before sunset (2004)

Birinci filmde tanışmalarının üstünden 10 sene geçer ve tekrar buluşurlar...

0|0
    0|0
    • şeey anlamadım

• Gün Doğmadan birinci film. 1995'te çekilmiş.
      Ardından aynı filmin devamlı Gün Batmadan 2004'te çekilmiş.

Oyuncular da aynı ve 10 sene sonra yaşlanmış olarak tekrardan kameranın karşısına geçmişler. Değişik duygusal bir seri.

• ohaa hemen izleyeceğimmm

• aynı baslıktan yuz tane oldu. al sana bı kactane soluksuz ızlıyebılcegın flım. moment to remember, daisy, always, only you, one day, my sasy girl, cesaretin var mı aşka, bır kucuk eylul meselesi,

0|0
    0|0
    • hepsiniiiii izlediim

• only you'nun türk versiyonuda çıktı. izledin mi? reklamında birebir gibiydi.

• adı neydı kyubi :D narutocu senı :D

• İzlemişsindir ama Not Defteri çok iyi bir filmdir.
    Serendipity filmide alır götürür seni. İkiside derinden etkilemişti.

0|0
    0|0
  • Romeo juliet eğer kitabındaki gibiyse için parçalanır.

0|0
    0|0
  • Oldboy ağlatmaz ama tribe sokar :)

0|0
    0|0
  • forrest gump

0|0
    0|0
  • Öyle filim yok :)))

0|0
    0|0
  • derdin ne senin :D

0|0
    0|0
  • Bizdeki 6gün tribe sokanlardan 4 gunluk yok

0|0
    0|0
  • Gel ben senin sevgilin olayım. Nerdensin?

0|0
    0|0
  • Özcan Deniz'in Evim Sensin filmi.

0|0
    0|0
  • Delisin ya sen :))

0|0
    0|0
  • millet kafayı yemiş *

0|0
    0|0
  • Kanka elimde senı komaya sokacak bir film var sarayımmı abla