Cem Adrian hakkında düşünceleriniz?

Arkadaşlar gerek müzigi gerek 8 oktavlık sesi gerekse durusu itibariyle Cem Adrian yeni dönemTürkiye'de alternatif bir ekol oldu artık. acıyı körükleyen şarkı sözleri, intihara teşebbüs vokali ile bambaşka bir fenomen oldugunu dusunuyorum. sizin fikirlerinizide alabilirmiyim?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden sevmezdim. Bir arkadaşım bir şarkısını paylaştı onu çok beğendim sonra diğerlerini de dinledim ama gerçekten çok karamsar olduğum zamanlar dışında dinlenmiyor. onu dinleyen arkadaşların buyuk acıları olduğunu düşünmeye başladım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öncelikle arkadaşlar cem adrianın gay olduğunu belirtmek, ve şarkılarında bir erkeğe yazıldığını söylemek isterim. Bunu hala duymadığına şaşırıyorum. Bende ilk başta severek dinlerdim ama duyunca içim almadı

0|0
    0|0
    • Bu adam ilk ciktigi gunden beri bunu biliyorum zaten sen kafana takma boyle seyleri, merak etme hazirlikliyiz ;)

• Sen bir soru soruyorsun. Ben cevap veriyorum buda benim görüşüm polemik yaratmaya çalışma.

• İki medeni insan gibi acikca tartisiyoruz, polemik yaratma gibi bir hedefim yok merak etme;)

• arada dinlerim beğeniyorum..

0|0
    0|0
  • Seviyorum, dinlerim..

0|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum tarzını sesini. ıyy. ama sevenlere saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Türk olarak dinlediğim sayılı isimlerden biri ve çok başarılı

0|0
    0|0
  • begendigim bir sanatci

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...