Benim gibi SHERLOCK HOLMES tutkunu olan var mı acaba :D :)?

Sherlock Holmes, Sir Arthur Conan Doyle tarafından oluşturulan Britanyalı hayalî dedektif kahraman, polisiye edebiyatının önemli ilk kişiliklerinden biridir. Gazetelerde basılmış, ve polisiyenin halk arasında yaygınlaşmasına yardımcı olmuştur.

0|1
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben varım beni de say. Hemen hemen bütün kitaplarını okudum. Dizisi var Benedict Cumberbatch oynuyor. Tavsiye ederim. ancak Robert Downey Jr. oynadığı filmleri daha çok seviyorum ben.

0|0
    0|0
  • Çok severim :)
    Ufkunu genişletmek kafanı karıştırmak istiyorsan Sherlock Holmes bunun için bire bir :))

0|0
    0|0
  • Filmlerini çok beğendim. Devamı gelir umarım..

0|0
    0|0
  • bir yığın kitabını okudum bütün filmlerini izledim :)

0|0
    0|0
    • SHERLOCK HOLMES tutkunlarını görmek beni oldukça mutlu etti şu an :)

• adam 9 canlı mübarek , evet son bölumunde miss me miss me diyodu :D adam psikopat ya :D

• bence de :D ama bence öldü o ya başkası yapmıştır o videoyu :)) öldüğü yerden kalkıp gelecekse yok artık derim iyice zombi filmi olur :D

• Sen ne diyosun kızım bütün kitapları var :)

0|0
    0|0
    • ohaaa :O çok iyi :D ingilterede ki SHERLOCK HOLMES müzesine gittin mii :)

• SHERLOCK HOLMES and DR. WATSON , :) Valla ne mükemmel olurdu ne yalan söyleyeyım :)

• Kesinlikle ;)

• son dizisi ve son film seridi bencede çok iyiydi

0|0
    0|0
  • daha orjinal bir merve olmanı tercih etmediğim karakter oluşumu..

0|0
    0|0
  • Tutkunu değilizde severizz daha çok hannibal tutkunuyuzdur

0|0
    0|0
  • ben tüm kitaplarını okudum

0|0
    0|0
  • ewt var filmleri diziden daha güzel bence

0|0
    0|0
  • Hayatımı ikiye ayırdım. Sherlock Holmes'ü tanımadan önce ve tanıdıktan sonra.

0|0
    0|0
  • bayılrım 4 romanını bitirmek üzereyim

0|0
    0|0
    • ben kaç kere okudugumu hatırlamıyorum , şimdi gene okuyorum , SHERLOCK HOLMES -ölümün fısıltısı :)

• elimde ki bitsin önerini degerlendircem teşekürler

• rica ederim :)

• Kitabını okurken ortamı ve kendisini hissetirecek biridir.

0|0
    0|0
    • kitaplarını okurken kendını orada buluyosun bence

• Benim için gerek kalmadı :) kitabı okuyunca sorunları ve suçluyu nasıl bulacak tahmin edebiliyorsun:) film den zevk alamadım açıkçası 2. İzlemişim duygu su uyandırdı

• yani evet haklısın kitabı okurken zaten kafanda canlandırdıgın filmde dejavu oluyosun :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Bayılırım. Kitaplarını okudum. Filmlerini ve dizisini izledim. Çok etkileyici geliyor bu kadar zeki olmak..

0|0
    0|0
    • 4. sezonu bekliyorum bir umutla belki yaparlaar diye , çok sürükleyici bir diziydi ama çok kısaydı bence :( kesınlıkle çok etkileyici :)

• Evet kısaydı cidden. Ama yinede her saniyesini heyecanla izledim :)

• olmamııı :) ve tabi sherlock serisinin türkiye versiyonunun galip derviş olması da çok canımı sıkıyor:/

0|0
    0|0
  • oluyorum ya o adama

0|0
    0|0
  • two two one B Baker street (221B) Allah'ım ya o adama ölürümmmmmmmmmmm aşkımmmm

0|0
    0|0
  • hemde felaket o nasıl bir zeka nasıl detaycılıktır ya :)

0|0
    0|0
    • :) çok seviyorum ya :) bildiğin SHERLOCK HOLMES ile ilgili herseyi sevıyorum ingilteredeki müzesine gtmeyı dusunuyorum :)

• ooo sen bendensin devam bakalım :)

• evet sendenm , ya niye böle benm kafa dengi olanlar uzakta olurlar ki :D özelden bir mesaj atar mısın :) ben atamıyorum da :)

Yükleniyor...