En güzel yabancı diziler ve öneriler ^^?

arkadaşlar ben bir yabancı dizi tiryakisiyim diyebilirim :) aramızdada benim gibiler olduğuna eminim ve sizlerden dizi tavsiyesi istiyorum :)
Simdiye kadar en sevdiğim diziler how i met your mother , game of thrones , doctor who , revolation ve person of interest bu tarzlardan hoşlanıyorum cevaplar +1

Güncellemeler:
Supernaturalide çok severim.

1|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Arrow
    THE tomorrow People
    Believe
    Başka hatırlayamadım izlemiyorum bayadır bende

0|3
    0|0
    • the t. p. ve believeyide çok duydum biraz bahseder misin benim gibi duyup başlamayanların bir fikri olsun

• Teşekkür ederim

• ne demek :)

Kızlar Ne Diyor 8

• hannibal kesin izle derim müthiş bişey :D

0|2
    0|0
    • oda arkadaşlarımın bahsettiği bir dizi yakın zamanda başlıycam ama bazı cinayet dizileri ne kadar güzel olurlarsa olsunlar sıkabiliyo insanları mentalist gibi mesela cevap için tsk :)

• evet bidahakine tesekkürker :D

• rica ederim :D

• Sana uygunmu bilemiyorum ama the walking dead izle derim

0|2
    0|0
    • o diziye karşı nedenini bilemediğim bir ön yargım var ve bir türlü yıkamıyorum bunu

• bende etkilenmem dizilerden denemekten zarar gelmez bunuda ekliyorum listeme tesekkürler :)

• Bişey değil :)

• Bizim dizilere ingilizce dublaj yapalım bari.

0|1
    0|0
    • hahah hiç görmedim de ezeli ing. altyazılı görnüştüm bide eyvah eyvahda kadın ayvan derken aşşağıda animal yazıyodu bizimkiler tutmaz :D

• Teen Wolf
    Playful Kiss
    Game of the thrones :D

0|1
    0|0
  • Merlin..

0|0
    0|1
  • The walking dead

0|0
    0|0
  • Vampire Diaries'i izle istersen

0|0
    0|0
  • Arrow
    THE tomorrow People

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• "Fargo"

"Penny Dreadful"

"Dominion"

"Revolution"

"Supernatural"
    "Da Vinci's Demons" (124)

0|1
    0|0
  • american horror story hastasıyım hem korku heyecan 2 sesozu ben çok begenmişti 1 2 3 sezon birbirinden farklı konuları anlatıyor mütişşş bir dizi kesinlikle seyretmelisinnn :)))))

0|1
    0|0
    • tesekkürler pilotunu izliycem :)

• hayıırr hiç bir sorun olmaz hikayeler birbirinden farlı sezon sezon bence bu filmi bu kadar meşhur yapanda bu :=) ama senin kendi seçimine kalmış istedigin sezondan başlayabilirsin ve dizide amerikanın iyi oyuncuları oynuyor evan peters - jessica lange - lily rabe gibi..

• oov o zaman tamamdır tesekkürler öneri için :D

• American Horror Story var korkunç ama harika bir dizi

0|1
    0|0
    • onuda çok duydum ama başlamak bir türlü içimden gelmedi biraz bahseder misin?

• Bir sezon 13 bolum zaten hic sıkmıyor ki. Isim sacma gelmis olabilir ama ben cok beğendim diziyi hatta ilk sezon hepsinden guzeldi icinde ask falanda vardi :Dd

• tamam bunada başlıyorum o zaman tsk :)

• u god damn right !
    Breaking bad.

0|1
    0|0
  • Nip Tuck. .

0|0
    0|1
  • Teen wolf tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • True Blood
    Teen wolf

0|0
    0|0
  • Vikings
    Arrow
    Flash-yeni çıktı arrowla ilgisi var önce arrowu bitir sonra buna başla izlediysen zaten kafana göre

0|0
    0|0
    • arrowu izledimde flashdan bahseder misin biraz?

• arrowun 2. sezonunda olay yeri incelemede çalışan bir çocuk vardı hatırlıyosundur belki yıldırım çarpıp komaya girdi 9 ay sonra uyandığında flash denilen kahramana dönüşünü anlatıyor işte flashın özelliği hızlı olması ilk bölümün 20. dakikalarında arrowla bir muhabbeti geçiyor izle bence pişman olmazsın

• hmm peki bir bakıyım onada saol

• Fringe tavsiye ederim. Çok sağlam dizi.

0|0
    0|0
    • evet öyle duydum bahseder misin birazcık.

• Ya anlatırsam bir anlamı kalmaz ki. Bence seyret kendin karar ver. Sarmazsa izlemezsin.

• tamam bunuda ekliyorum listeme tesekkürler

Yükleniyor...