Kültürlü olduğunuzu düşünüyor musunuz?

20 yaşındaki biri için kültürlü olduğumu düşünüyorum her konuda az çok okurum öğrenmeyi severim ama elbet herkesin bir alanı vardır ve akıl akıldan üstündür o yüzden çok bilmişlik taslayanları da sevmem. Bir de artık yeni nesilin en önemli bilgi kaynağının internet ve bilgisayar olduğunu düşünüyorum hepimiz en çok netten öğreniyoruz. Çünkü yeri geliyor herşeyin yerini tutabiliyor: gerçek gazetelerin, kitapların, tvnin, belgesel cdlerinin, radyonun, iş pazarlarının ve daha nicesinin.. İnternet gibi bir nimete sahip olduğumuz için çok şanslıyız ama ne yazık ki bunun kıymetini anlayamayan ve hep yanlış yönde ve boş amaçlarla kullanan insan çok. Bana en büyük faydaları bütün haberleri takip edebilmem, aradığım belgeselleri bulabilmem, wikipedia, tartışma platformları, bana ingilizceyi full öğretmesi, yazılım öğretmesi ve para kazandırması, avrupadan orta doğudan amerikadan az çok müşteriler kazandırması oldu. Sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• en azından ortalamanın üzerindeyimdir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • hiç düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • düşünüyorumm

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum ama cahil kalmamaya çalışıyorum her şeyi araştırırım okurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merak ettiğim bir şey varsa, üşenmezsem öğreniyorum. Her şeyden biraz bileyim düşüncesi bana göre değil.

0|0
    0|0
    • önüme çıktıkça ve merak ettikçe öğreniyorum aslında ben de.

• Bilgisiz toplumda elbette dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Kültür mantarı gibiyimdir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...