İzmir'e gelmek istiyorum.. Sizce nasıl bir şehir? Nereleri gezebilirim?

Arkadaşlar gezi olarak İzmir'e gelmek istiyorum ve çok methediyorlar... Yaşanılası sosyal ve kültürel faaliyetlerin yoğunlukta olduğu bir şehirmiş :) Daha önce. küçükken sadece bir kez geldim onda. da birşey hatırlamıyorum sanırım 1996 senesiydi :) İzmir'de neler değişmiştir? Nereleri gezmeliyim arkadaşlar nereleri önerirsiniz İzmirli arkadaşlar? :)))

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Güzelyalı'da bir kahvaltı yap. Sonrasında gez toz Kemeraltı'nda alışveriş yap vapura bin Karşıyaka'da çarşıyı gez. Akşam Alsancak'ta Gazi Kadınlar'a git dağıt bir güzel. Eğer çok gürültü sevmem dersen Kordon iyidir (hatta Kordon Cafe güzeldir selamımı söyle) git oralarda takıl. En olmadı al eline birani git çimlerde oturan elinde gitarlı bir grup vardır iliş yanlarına hemen kanki olursunuz bağrına basarlar seni :) Çeşme'ye gidip deniz keyfi yap. İnciraltı'na gidip nargile içtin mi tamamdır bu iş.

0|0
    0|0
    • Harika cevaptı çook teşekkür ederim :) Amasya'dan geleceğim kısmetse uzak yerden :) Kordon cafeye giderim olur :) isim neydi ona göre selam ileteyim :)

• Irmak dersen tanırlar :) Müdavimlerindenim servis kalitesi falanda iyidir memnun kalırısın :)
      Yemek yemek için eğer ben öğrenciyim çok para veremem dersen de ALAVARA var alsancakta. Oraya git kocaman 1 tabak mantı veya makarna ye çok düşük bir rakam ödeyerek tıka basa doyarsın. Tadı damağında kalır söylemedi deme :)

Erkekler Ne Diyor 5

• karşıyaka

0|0
    0|0
  • ödemişe gel çok güzel yerleri var :)

0|0
    0|0
  • İzmir candır diyebilirim sana kemer altı konak kıbrıs şehitleri caddesi alsancak asansör bornova ege üniversitesi hepsini gezmen lazım :D

aslında izmirde pek bişi değişmemiş hizmetsizlikten ölecek :S

0|0
    0|0
    • Hadi yaa demek öyle :) evet çok merak. ediyorum İzmiri :)

• en kısa zamanda gelirsin inşallah :)

• Türkiyede yaşıyorsan İzmir Rusyada yaşıyorsan Vladivostok. Amerikada yaşıyorsan New york Almanyada yaşıyorsan Herne. Sayayımmı

0|0
    0|0
  • İzmir güzeldir. şu aralar biraz sıcak gitsede güzeldir izmir. ben izmirden başka şehirse yaşayamıyom yani mutlu olamıyom :D

0|0
    0|0
    • Amasyaya gel serin burası :D

• yok afyona giderim serinlik istersem okul orda daha yeni geldim ya da giderim memleketime manisaya :D bağ bahçe serin orası :D ama benim derdim serinlik değilki :D dedim ya izmirden başka yerde yaşayamıyom :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...