Ot gibi bir yasamdan sonra üniversite?

üniversiteye baslıcam bu senede 4 senelik ot gibi bir yasamdan sonra alısmak zor olsa gerek ne doğru düzgün bir cafede oturdum sinema ya gitttim vs. parasızlık ve ailemden uzak olusum etkendi de bu yaz zorlanmamk için ne yapsam

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• öyle kültür karmaşasının olduğu ortamlarda sırıtmak zordur, fazla sivrilip dağıtmazsan problem olmaz.
    bende üniversiteye gidene kadar hiçbiryer görmemiş gibiydim.
    çok okudum, çok gezdim... şimdi hersey olması gerektiğinden daha iyi bir yerde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Üniversite ortamına girdiğin dakikadan itibaren oranın bir parçası olursun.

Hiç zorluk çekeceğini sanmıyorum. Para konusuna gelince ise ;

Emin ol 5 parasız olmasına rağmen paralı insanlardan daha çok eğlenen

kişiler tanıdım. Hepside kalite insanlardı.

0|0
    0|0
  • bu universitede böyle bir aydınlanma bir uçuş bekliyosun ya hani öğrenci evleri nescafe reklamlarındaki gibi falan filan yok öye şeyler unut tamam mı

0|0
    0|0
  • Universiteye gidince hayati yeni görenler gibi sapitma. Ailenden uzaktasin diye kendini bir sey sanma cidden boyleler çok itici ve acinasilar. Akisina birak. Her seyi lisede yasamamis olabilirsin üniversitede ortamini bulup çok guzel eglenirsin yeterki kasma kendini bunun için

0|0
    0|0
  • zengin ailelerin hippi çocuklarına dikkat et. senin gibi , önceden maddi sıkıntı çekmiş kızları kandırmak için uğraşır dururlar. paraları ile bir bok olduklarını sanırlar... dikkat et, üniversite ortamı renklidir ama tehlikelidir de...

0|0
    0|0
  • Biz 4 yil okuduk cok ilginç gecmedi, ama tavsiyem Fazla acilip sacilma ailende maddiyatı iyi değil demekti , kisa zamanda okulunu bitir meye bak.

0|0
    0|0
  • Arkadaş çevresi, daha sonra da sevgili yaptın mı 6 ay içinde 4 yıllık gezersin

0|0
    0|0
  • Çevre edin zaten otomatikman bu yapamadıklarının daha fazlasını yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • sen univ-ye basla gerisi gelir.. alisirsin..:))

0|0
    0|0
  • Erkek ark yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok be bir arkadaşın olsun tamam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...