Bolywood hayranıyım.. Film önerileri bekliyorum?

Arkadaşlar özellikle aamir khan, salman khan ve shakrukh khan filmlerini izledim sizin tavsiye edebileceğiniz bollywood filmleri var mı

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Black iyidir taare zamaen par , dhoom , ghajini, my name is khan , ra one , taalash, mangal pandey , lagaan izlediklerim fana ve 3 idiots u saymıyorum :) yazımda yanlışlık olduysa kusuruma bakma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 3 idiot ve my name is khan ama kesin izlemişsindir.

0|0
    0|0
  • Benim en çok beğendiğim 3 tane var ama herhalde sen izlemişindir. Slumdog millionaire, 3idiots ve my name is khan. A bir de karthik calling kathik var hatırladığım o da güzeldi

0|0
    0|0
    • güzel izlemediğim filmler ortaya çıkıyor karthik calling kathik yazdım :)

• Son olarak :) 3arkadaş vardı hayalleri beyzbol mağazası açmak onla alakalı bir film bir de babasının doktor diye bildiği aslında mafya babası olan komedi filmi. ama üzgünüm isimleri aklımda değil:( çok oldu izleyeli belki bilen biri çıkar ya da film konularına bakarken aklında bulunsun diye yazayım dedim:)

• teşekkür ederim :) aklımda

• rang de basanti izledin mi bilmiyorum ama harika...

onun disinda "eega" var hem komik hem gerilim hem de dramatik.

katrina kaif in filmleri de guzel

0|0
    0|0
  • Fanaa

0|0
    0|0
  • Bollywood pek sevmem ama "my name is khan" cok iyiydi.

0|0
    0|0
    • izledim Shakrukh khan başrolde bolywood'un en iyi filmi o değil ondan önce çok film var inan :)

• biliyorum canm cok filminin oldugunu, sharukhan zaten gayet basirili bir oyuncu ama ben bunu izledim öneriym dedim. :)

• peki teşekkür ederim :)

• Fist Kiss, Tayland filmi ama olsun aratmaz :*

0|0
    0|0
  • Keske sevseydim ben de filmm onermeyi cok severim ama hint filmlerini sevmiyorum

0|0
    0|0
    • çok şey kaçırıyorsun o zaman :)

• ben aşkı yatakta gösteren filmleri sevmiyorum hiç bir çekiciliği duygusallığı yok holywood aşkı hayvansal dürtülerle ele alırken bollywood aşkı nasıl duygularla ele aldığı ortada onun dışında konu zenginliği olarak hollywood çömezler ama bütçe dersen dağlar kadar fark atar bollywooda ama tercih meselesi tabi saygı duyarım :)

• Ya senin aklında koskoca filmden yatak kalırsa bos gelirsin bana fakat koskoca filmde sacma sapan hareketleri ask olarak gosterdikleri zaman da bana bu samimi gelmiyor. Konu asksa Kore filmleri iyidir ama Hint filmleri cok abartmasyon sevmiyorum

• Dhoom 3 bende izlemedim henüz ama güzel olduğunu duydum :)

0|0
    0|0
  • İzlediklerini yazsaydın çok var
    Ghajini diyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eski Amitabh Bacchan filmleri iyidir, bizim Yeşilçam'ı aratmaz...

0|0
    0|0
  • Aamir khan ın filmlerini kesinlie izlemelisin 3 idiots basta gelir

0|0
    0|0
  • Queen

0|0
    0|0
  • Project x hollywoodd degıl ama izle 👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...