Kacak Gelınler mı? Guzel Koylu mu? Ulan İstanbul mu?

3 de yenı baslamasına ragmen 40 defa yayınladılar. Sıze hangısı daha guzel geldi.

0|0
20|17

En İyi Kız Görüşü

• Kaçak gelin çünkü izmiri gördüm :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 19

• hiçbiri desem:))
    klasik, klişe yaz dizilerinden, şansa bazısı devam ediyor, bazısı eylüle dayanmıyor.
    büyük senaryo eksikleri var çoğunda, şu kaçak gelinlerde dikkatimi çeken de diğer diziler gibi böyle havuzlu villalar, şaşalar olması, ulan İstanbul daha marjinal duruyor fakat bakalım:)))

0|0
    0|0
  • Kaçak gelinleri çok beğendim. Normalde pek Türk dizisi takip etmem ama bu baya iyi bir yapıma benziyor :)

0|0
    0|0
  • Hepsi gereksiz , saçma.

1|0
    0|0
  • Ulan İstanbul ve Kardes Payı su an Türk dizilerinde izlenebilir gibi gözüküyor. Umarım reytingleri iyi olur ve dram olayına girmezler de biz de ağzımızın tadıyla dizilerimizi izleriz

0|0
    0|0
  • Ulaan İstanbul tabikii karşim:D mayonezle kezzap geeetir be garson

1|0
    0|0
  • Ulan İstanbul :)

1|0
    0|0
  • Ulan İstanbul dısındasecenek goremiyorum

1|0
    0|0
  • Ulan İstanbul'u izlemedim ama diğer ikisi eğlenceli izlenebilir, çok eleştirisel bakmazsan tabi.

0|0
    0|0
  • Hiç biri...

0|0
    0|0
  • Arkadaşım hoşgeldin bence :) gerçi sezon finali oldu ama :) 4 gözle bekliyorum bu sezonu

0|0
    0|0
    • arkadasım hosgeldın zaten baska bısey onun ustune komedı programı tanımam ama dızılerden bahsetmıstım

• Dediklerini de bir turlu izleyemedim bende ya arkadaşım hoşgeldin yaz turnesi düzenlediler mersine geldiler gidemedim :( sonradan öğrendim geleceklerini

• allah daha kötülerini göstermesin ya izlenmez bunlarr..

0|0
    0|0
    • sence neden?

• dizi izlemem ama izlersem yedi güzel adam tarzı diziler izlerim tartışma programları izlerim
      film izlerim baya oldu ama en son izlediğim film frankenstein ölümsüzlerin savaşıydı ve bu tarz filmler yani aksiyon dram vazgeçilmezimm.

• D hiçbiri

0|0
    0|0
  • hiç birini izlemedim

0|0
    0|0
  • kaçak gelinler çok sempatik bir dizi gibi geldi bana kesinlikle kaçak gelinler diyorum (y)

0|0
    0|0
  • Kaçak gelinler :D

0|0
    0|0
  • İzlemedim hiçbirini 😃

0|0
    0|0
  • klasik sezonluk diziler 20 bölüme gelmeden finish..

0|0
    0|0
  • Kaçak gelinler :)

0|0
    0|0
  • Got , breakin bad gibi diziler varken izleyip para kazandirmayinda bari dikkat edip kaliteli diziler çeksinler bunlar ne böyle ya :( erkeklerde izliyormus bide vay halimize

0|0
    0|0
Yükleniyor...