Can Bonomo bugün Eurovision'da derece yapar mı?

Can Bonomo bugün derece yapar mı?Ben başından beri destekliyorum inşallah ülkemize derece getirecektir

Güncellemeler:
Türkiye'yi temsil eden Can Bonomo, "Love Me Back" şarkısıyla 7. sırada yarışmayı tamamladı.

TÜRKİYE'YE OY VERENLER

Şu ana kadar Türkiye'ye Arnavutluk'tan 10, Romanya'dan 3, Avusturya'dan 3, Belçika'dan 7, Azerbaycan'dan 12, Malta'dan 8, San Marino'dan 5, Fransa'dan 5, İngiltere'den 1, Bosna Hersek'ten 4, Bulgaristan'dan 7, İsviçre'den 3, Makedonya'dan 8, Hollanda'dan 8, İsveç'ten 6, Danimarka'dan 2, Gürcistan'dan 7, Macaristan'dan 3, İsrail'den 1 puan geldi.

0|0
23|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 17

• eğlenceli bir şarkısı var söylenenler umrumda değil destekliyorum

0|1
    0|0
  • Evet birinci olacak buna kesin inanın.!

Çünkü o seçilmiş biri.! Boşuna seçmediler onu,siz sadece uyumanıza bakın

0|0
    0|2
    • seçilmiş filan fark etmiyor benim için ben ülkeme getirisine bakarım

• Normalde şarkı bir halta yaramazda gurbetçiler iyi çalışıyor. Hadisi bile 4. oldu Bu da ilk 5'e girebilir.

0|0
    0|0
  • 1. olacak biz olmazsak azerbaycan olsun o zaman da bayrağımız kaldırılıyor orda sağolsunlar bizi çok seviyorlar biz de onları

0|0
    0|0
  • Bence yapamaz,yapamamalıda.

0|0
    0|1
  • Bilimde, sanatta, teknolojide, Çalışkanlıkta avrupadan bukadar geri kalmışken erovisyonda birinci olsak nolacakki. Kendimizi avutmaktan başka bişey değil.

0|0
    0|0
  • Şarkıyı beğeniyordum gösteri saçma olucak beklentisindeydim ama gösteri süper oldu bence 1.cilik şansımız var

0|0
    0|0
  • sanmiyorum.

0|0
    0|0
  • supriz olacak gıbi hissediyorum 2 - 3 . lük filan ama hakettıgı yer 5. likle 9. culuk arasıı :)

1|0
    0|0
  • Sondan ikinci olur.

0|0
    0|0
  • bu şarkıyla çok büyük başarı etti bence :))

0|0
    0|0
  • ilk 10 kesın ılk 3 sürpriz olur bencee

0|0
    0|0
  • illuminati ayağından derece yapar gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • en iyi 5. olur bence

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|1
  • yapamaz :)

0|0
    1|1
  • şarkkı bi b.ka beznemese de illüminati nin ışığında 1. yiz. ahaaa gizli söylediydi dersin.

0|0
    0|1
Yükleniyor...