Ms hastalığına yakalanıp konuşmakta zorluk çeken serdar ortaç acaba Rahmetlik Ahmet Kayanın ahimi tuttu?

Ms hastalığına yakalanıp konuşmakta zorluk çeken serdar ortaça acaba Rahmetlik Ahmet Kayanın ahimi tuttu.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet kayaya en büyük ayıbı serdar yaptı. ahmet kaya vatanına hasret bir şekilde öldü. dedigin gibi serdar cezasını çekiyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eden bulur buna inanırım o atmadiysa kim atti?

0|1
    0|0
  • adam hasta yatağında yeminler ediyor ben çatal atmadım diye siz daha neler diyorsunuz biraz merhametli olun

0|0
    0|1
    • Keşke o merhamet bundan yıllar önce onlarda da olsaydı. Sadece kurtce şarkı cikaricam dedi diye hayatı mahvetmeselerdi. Tek istediği yeni aldığı arabasını ülkesinde surmekti. Onu bile çok gördüler. Ahmet Kaya arkadan is çevirmedi. Ne soyleydiye arkasında durdu. Bu ülkeyi bu milleti cok sevdi. Belgeselleri konuşmaları var. İsteyen izleyebilir...

Erkekler Ne Diyor 4

• Gebersin şerefsiz az bile olmuş sanatçı bile diyemiceğim böyle bir şahıs'a. Sadece Ahmet Kaya ulan !

0|1
    0|0
  • çüş.

0|0
    0|1
  • yav he he

0|0
    0|2
  • Bak bir sosyalist olarak diorum orada ben olsam ben de atardim catali ama niye kutce turkuden falan degil apo posteri altinda konser verdi diye itin duasi kabul olsa gokten kemik yagardi

1|0
    0|1
    • Orda sadece kurtce söylemek istediğini. Almanca şarkı söylemek istiyorum deseydi ve de hitlerin resminin altında şarkı söyleseydi sorun yoktu dimi. Ben sosyalist değilim. Büyük bir Türkiye milliyetcisiyim. Ama orda Ahmet Kayaya sırf farklı düşünüyor diye yanlış yaptılar. Ayrıca Aponun resminin altında konser verdiği görüntülerinde montaj olduğu ortaya çıktı. Kimse kimsenin özgürlüğünü gem vuramaz. Farklı düşünüyor diye insanlara edepsizlik yapılamaz. Demokrasi özgürlük herkes için var. Belirli bir zümre için değil. Sonuçta istenilen herşey oldu. Eskiden ona çatal atanlar laf söyleyenler bile hatasini anladı. Olan Ahmet Kayaya oldu.

• Bak gizli kullanıcı sana ağzımı açıp gözümü yumardım da yapmıcam değmezsiniz çünkü. Ahmet Kaya adam gibi adamdı lan anladınız mı? Aponun resminin altında da konser vermedi it soyları ! Bunu o cahil aklınıza sokun ! Ve sen orda olsaydın onun gibi adama çatal atacaktın öyle mi? Ulan ah ben orda olaydım acaba yaşatırmıydım sizi!!

Yükleniyor...