Universiteyi yurtdisinda okumayi dusunuyorum ve?

Arkadaslar, calistim parami kazandim ve yurtdisinda okumaya karar verdim, Dubai mi yoksa Ingilteremi? Aklinizda baska bir ulke varsa yazin Amerika haric nefret ediyorum Amerikadan :)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Almanya iyi eğitim veriyor hoş özgür ülke ama okul çok zorluyor, yinede değer ortam çok iyi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu sekilde irkci olduktan sonra yurt disinda hos karsilanmazsin oncelikle egitim alman gerek insanlik egitimi bir ruslara iyyy demek bir ulkeden nefret etmek amerikadan hos davranislar degil.

0|0
    0|0
  • Almanya en mantiklisi bence universite harclarida dusuk ayrica oraya gider hem ingilizceyi hem almancayi iyi derecede ogrenirsin is hayatında cok ise yarar

0|0
    0|0
    • Ingiltere nasil

• Orasi hakkinda cok bilgim yok ya ama üniversitelerden kabul almak cok zordur buyuk ihtimalle ya da cok cok para akitman lazim

• Polonya :D

0|0
    0|0
  • İngiltere tabiki...

0|0
    0|0
  • üniversitede Kanada kesinlikle veya Avusturya (Viyana Üni)

0|0
    0|0
  • dubai nasılmış öğrenci için iyimi ben romanyada mimarlik okuyorum burayıda düşünebilirsin.

0|0
    0|0
  • Rusya eger beyaz tenliysen dışlamazlar

0|0
    0|0
  • Eğer İngiltere mi Dubai mi dersen tabii ki İngiltere. Ama diğer ülkeleri de düşünebilirsin. Almanya, Avusturya (Viyana), Fransa, Polonya, İspanya falan ama yine de bana kalırsa Viyana ya da İngiltere derim. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hmm ben çinde okuyorum üniversiteyi burası da güzel

0|0
    0|0
  • Fransa :D

0|0
    0|0
  • ingiltere

0|0
    0|0