İnternet uzerinden kitap okuma siteleri önerir misiniz?

Merhaba arkadaslar

Ben yurt disinda yasayan biriyim ve istedigim kitaplari bulmakta zorluk cekiyorum, e kitap sistemini kullaniyorum ama yinede bulmak istedigim her kitap e kitap formatinda olmuyor.

İlgilendigim turler

Kisisel gelisim

Eskiden yasamis hukumdarlarla ilgili vb

Gercek hayata dair

Ayrica onemek istediginiz bu konularla ilgili kitaplar varsa isimlerini yazarmisiniz lutfen?

Tesekkurler.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba google de ebook,ekitap diye aratırsan bır cok sıte cıkıyor ısım vermek ıstemıyorum sureklı sıteler kapanıp baska ısımle falan acılıyorlar guncel bıldıgım yok,birde tr den kitap sıparısı verebılırsın yurtdısına ptt ıle cok fazla tutmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aradıgın kıtap ısmını arat google da her kıtap olmuyo cunku ama o kıtabın kokusunu içine cekemden de..

0|0
    0|0
  • Ben cshtr.com diye bir siteden indiriyorum. Baya çeşit var belki istediklerini bulabilirsin. Şu ana kadar çok iyi bir siteyle karşılaşmadım bu aralarında en iyisi gibi geldi (=

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her işin bir raconu vardır diye düşünüyorum . E-Kitap olayını da saçma buluyorum . Tamam kolaylık olabilir , fakat kitap elde güzeldir . O yüzden İnternet üzerinden kitap okumak yerine ; D&R 'ın yolunu tutmanı tavsiye ederim .

0|0
    0|0
  • 10 lira ver al bi kitap ya

0|0
    0|0
  • nietzsche ağladığında

0|0
    1|0
  • mantıklı aslında...okunabilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...