Kapat

Uluslararası ilişkiler & İktisat hakkında bilgi verir misiniz?

Maaşları ortalama kaç TL 2 Dil biliyorum.

Hangisini önerirsiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 dil biliyosan bunu sorman hata uluslararasi oku :)

0|0
    0|0
    • İş yok diyorlar ama bilmiyorum ki

• Artk butun isler kendini ne kadar gelisdirdigine bagli bende hangi meslege baksam is yok diyolar ama kendini gelisdirenler cok iyi yerdeler :)

• arkadaslar malesef gencler cok bilgisiz hiç söylemiyolar mı size dershanede ya.. Kpss için ikiside hiçbirşey değiştmriyor. Özel sektörde farklı sadece.. tercih yapcaksan iktisat. ama yinede İİBF okumayın artık atama yok

0|0
    0|0
  • Dil biliyorsan uluslar arası ilişkiler seç bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim ikisinden birisini seçeceksen Uluslararası İlişkiler seç en az 2 dile iyi derece hakimsen sıkıntı yaşamazsın. Özel sektörde alacağın para 2.000'den başlar 10.000'i bile geçtiğini gördüm. Devlette bir yerlere girmek istiyorsan sağlam kpss çalışman lazım. Dış işlerine girmek öyle kolay değil onu söyleyeyim.

Fakat puanın yetiyorsa Uluslarası İlişkiler ve Siyaset Bilimi en olmadı Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği'ni seçmeni öneririm. Ancak Uluslarası İlişkiler ve Siyaset Bilimini tek geçerim ;)

0|0
    0|0
    • Bak iktisat diyenler uyup sakın iktisat yazma çok pişman olursun. İibf dışında daha kalite birşey yazma şansın varsa yaz ama İibf de bir tek Uluslararası İlişkiler kaldı okunabilecek demedi deme. Dediğim gibi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi yazarsan harika olur.

• Anladım. Detaylıca anlatmışsın kardeşim. Çok teşekkür ederim.

• Rica ederim bu arada ben Uluslararası İlişkiler mezunuyum ;)

• rte iktisat mezunu var gerisini sen hesap et.

Kişisel gelişime bağlı değil 2 dil 12 dil bilsende girişimci olmadıktan sonra bir bok yapamazsın sana bağlı bu.

0|0
    0|0
    • Girşimciyim ya sorun olmaz o konuda ancak benim korkum okuruz çıkınca işsiz kalırız korkusu hadi iş bulduk diyelim bir ailenin belli bir miktar gideri var onu kazanmam gerekiyor.

• özelde kötü. devletin maaşları da sabit 2-3 civarı. uzman olursan 4 ü geçer tecrüben arttığında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...